Yalıkavak, Evinde İzmir'i Yendi
Yalıkavakspor, ligin 6. haftasında evinde İzmir Büyükşehir Belediyesi'ni 31- 28 mağlup etti.
![Yalıkavak, Evinde İzmir'i Yendi](https://kenttv.net/uploads/images/image_750x_63807dfa40a1f.jpg)
Yalıkavak Spor Kulübü Hentbol Takımı, Türkiye Hentbol Federasyonu Kadınlar Süper Ligi 2022-2023 sezonu 6. Hafta lig mücadelesine evinde İzmir Büyükşehir Belediye ile karşılaştı.
Binnaz Karakaya Spor Salonu’nda oynanan maçın ilk yarısı 16-11 Yalıkavakspor'un üstünlüğü ile sona erdi. Bodrum ekibi, ikinci yarıda da üstünlüğü rakibine vermeyip maçı 31-28 kazanan taraf oldu.