Yaralı Gencin Tedavisi Sürüyor

Marmaris Belediyesi'nde yaşanan iş kazasında tinerle tutuşturmak istediği sobanın patlaması sonucu ağır yaralanan Yener Durmuş’un tedavisi sürüyor.

Yaralı Gencin Tedavisi Sürüyor

Marmaris Belediyesi'nde görevli 22 yaşındaki işçi Yener Durmuş, iş yerinde tiner dökmeye çalıştığı sobanın aniden parlaması sonucu ağır şekilde yaralandı. Olay yerinde yapılan ilk müdahalenin ardından Marmaris Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Yener Durmuş için ambulans uçak devreye girdi.

Yaralı genç için Ankara'dan Dalaman Havalimanı'na ambulans uçak geldi. Vücudunda 3'üncü derece yanık oluştuğu tespit edilen Yener Durmuş, ambulans uçak ile Kocaeli'ndeki Şehir Hastanesi'ne sevk edildi. 

Yener Durmuş’un tedavisinin sürdüğü bildirildi. 

Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Dün meydana gelen elim kaza sonucu vücudunda ağır yanıklar oluşan Destek Hizmetleri Müdürlüğü personelimiz Yener Durmuş'un tedavisi İzmit'te devam etmektedir. Ailesi ve doktorları ile sürekli irtibatta olarak tedavi sürecini takip ediyoruz. İyileşip aramıza dönmesi umuduyla kıymetli kardeşimize acil şifalar, ailesi ve çalışma arkadaşlarına geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.” ifadelerine yer verdi.