Yarışlara Destek Verenlere Teşekkür

26-27 Ekim 2019 tarihlerinde Bodrum da organize edilen Türkiye Süperenduro Şampiyonası’na katkıda bulunan kurum ve kişilere plaket verilerek teşekkür edildi.

Yarışlara Destek Verenlere Teşekkür

26-27 Ekim 2019 tarihlerinde Bodrum da organize edilen Türkiye Süperenduro Şampiyonası’na katkıda bulunan kurum ve kişilere plaket verilerek teşekkür edildi.

Türkiye Motosiklet Federasyonu tarafından Halikarnas Motor Sporları Kulübü ev sahipliğinde, Kızılağaç Mahallesi’nde yer alan Bodrum Arena Motosiklet Parkuru’nda yapılan Süper Enduro Şampiyonasının final ayağı büyük heyecana sahne olmuştu. 

Çok sayıda sporcunun 9 ayrı branşta ve toplu çıkışların da seyircinin ilgisini artıran bir katılımı ile kıyasıya bir mücadele verdiği, doğayla ve rakipleriyle kapalı bir parkurda gerçekleştirilen bu yarışlarda, katılımcılar sadece birbirlerine karşı değil, aynı zamanda kendi limitlerine karşı da önemli bir sınav verdi.Yarışlar nedeniyle Bodrum dışından çok sayıda yarışmacı ve yakın çevresi de Bodrum’a gelerek Bodrum turizmine katkı sağladı.

Zor parkurlardan geçen sporculardan Antalya’dan yarışlara katılan Emre Coşar 1’inci olduğu şampiyonanın ardından Halikarnas Motor Sporları Kulübü, şampiyonaya destek veren kurum ve kişilere teşekkür ziyaretlerinde bulunup teşekkür plaketleri verdi. 

Halikarnas Motor Sporları Kulübü Başkanı Faysal Şefkatlioğlu konu ile ilgili bir açıklama yaparak şunları söyledi:

“Böyle büyük organizasyonları tek başımıza yapmıyoruz. Bodrum ve Muğla hep beraber elbirliği ile herkesin desteğiyle yapabiliyoruz. Halikarnas Motor Sporları Kulübü çalışma arkadaşlarımıza, sonsuz teşekkür ederiz.”

Türkiye Süper Enduro Şampiyonası’nın son etabı olan 4’üncü ayağının Bodrum’da yapıldığını hatırlatan Şefkatlioğlu, “Bodrum yarışına destek veren, bizden desteğini esirgemeyen Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün, Bodrum Kaymakamı Bekir Yılmaz, Belediye Başkanı Ahmet Aras, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Bodrum Ticaret Odası ile destek veren firmalara kulübümüz yönetimi olarak Zeki Özkeskin, Ercan Esendemir, İrfan Bozkurt, Can Menteş, Faysal Şefkatlioğlu, İbrahim Akpınar, Ali Çırak ile birer plaket vererek teşekkür ettik” dedi.