13 Gün Sonra Yaşamını Yitirdi!

Bodrum’da 14 Ağustos günü silahlı saldırıya uğrayan Ahmet Atik, tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi. 

13 Gün Sonra Yaşamını Yitirdi!

Bodrum’da 14 Ağustos günü silahlı saldırıya uğrayan Ahmet Atik, tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi. 

Olay, 14 Ağustos günü sabaha karşı Eskiçeşme Mahallesi Büyük İskender Caddesi üzerinde yaşanmıştı. Gümbet Barlar Sokağı’ndaki bir mekandan çıkan Ahmet Atik ile yanındaki bir kişi, Büyük İskender Caddesi’ndeki evlerine girecekleri sırada, silahlı saldırıya uğramıştı. 

Olayda bir kurşun yaralılardan birinin topuğuna isabet ederken, diğer yaralı Ahmet Atik’in ise sırtına isabet etti. Yaralılar ilçedeki hastanelere kaldırıldı. 

SALDIRGANLAR YAKALANDI

Polis ekipleri saldırıyı gerçekleştiren kişi veya kişileri yakalamak için çalışma başlattı. 

Bodrum Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele ekiplerince yürütülen çalışma neticesinde olayı gerçekleştiren B.Ç. isimli şahıs yurtdışına çıkmak isterken İzmir Adnan Menderes Havalimanı’nda gözaltına alındı.  

Diğer şüpheliler H.N.U, O.P. ve H.A. ise Bodrum’un farklı mahallelerindeki ikametlerinde eş zamanlı operasyonla yakalandı. 

Şüpheli şahısların ikamet, araç ve üzerlerinde yapılan aramada 3 adet ruhsatsız tabanca, 70 adet fişek, 10 adet el telsizi ele geçirildi. 

Şahıslar 18 Ağustos günü emniyetteki işlemlerin ardından sevk edildikleri mahkemece, ‘Ateşli silahla öldürmeye teşebbüs’ suçundan tutuklanarak cezaevine yollandı. 

YAŞAMINI YİTİRDİ

Silahlı saldırıda ağır şekilde yaralanan Ahmet Atik, bugün tedavi gördüğü hastanede yaşam savaşını kaybetti. Atik'in cenazesinin Muğla Adli Tıp Kurumu'na gönderildiği bildirildi.