18 Yaşındaki Gencin Feci Ölümü!

Marmaris'te bir restoranın bahçesinde yemek yediği sırada üzerine su tankı düşen 18 yaşındaki genç hayatını kaybetti.

18 Yaşındaki Gencin Feci Ölümü!

Çıldır Mahallesi Kemal Seyfettin Elgin Bulvarı'nda bir restoranın bahçesinde yemek yiyen 3 kişiden, 18 yaşındaki Batuhan Kaan Gül'ün üzerine apartın çatısındaki güneş enerjisinin su tankı düştü. Çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine 112 Acil Servis ve polis ekipleri sevk edildi.  Metal su deposunun altında kalan 18 yaşındaki Batuhan Kaan Gül, olay yerinde feci şekilde yaşamını yitirmişti. Hayatını kaybettiği belirlenen Gül'ün cenazesi, Muğla Adli Tıp Kurumuna gönderildi.

Batuhan Kaan Gül'ün ölümü ile ilgili olarak Marmaris Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından sorumluların tespiti için bilirkişi heyeti oluşturuldu.

Marmaris Cumhuriyet Başsavcılığı, yaşanan olayla ilgili soruşturma başlattı. Yapılacak olan soruşturma için bilirkişi heyeti oluşturuldu. Bilirkişi heyetinin, yapacak olduğu araştırma sonucunda ortaya konulacak olan rapor Marmaris Cumhuriyet Başsavcılığı’na sunulacak. Çıkan rapor sonucunda olaya sebebiyet veren sorumluların belirlenmesi bekleniyor. Ayrıca olayda hayatını kaybeden Batuhan Kaan Gül’ün babası Ökkeş Gül’ün, İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne giderek, oğlunun ölümüne neden olanlardan şikayetçi olduğu öğrenildi.


Muhabir: Sabri Kesen