2 Günden Beri Ulaşılamıyor!..

Bodrum’da yaşayan 42 yaşındaki Hasan Doğan’dan 2 günden beri haber alınamıyor. Doğan için Bodrum İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne kayıp başvurusunda bulunuldu.

2 Günden Beri Ulaşılamıyor!..

Edinilen bilgiye göre ilçe merkezinde faaliyet gösteren bir balıkçıda yaklaşık 10 yıldır çalışan ve işletmenin personel lojmanında yaşayan Hasan Doğan’dan 2 günden beri haber alınamıyor. Telefonuna da ulaşılamayan Doğan için işletme yetkilileri Bodrum İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne kayıp başvurusunda bulundu. Doğan’ın en son 2 gün önce Pazar gecesi işe geldiği, mesaisi bittikten sonra ise görenin olmadığı kaydedildi. 

Hasan Doğan’ın eniştesi Hasan Önce, Kent Haber’e yaptığı açıklamada kayınbiraderinin herhangi bir sorunu olmadığını ve bu şekilde ortadan kaybolmasından dolayı endişe ettiklerini belirterek şunları dile getirdi:

“Eşimi Asayiş’ten aradılar ve Hasan’ın kayıp olduğunu söylediler. Emniyete çağırdılar. İfadeler alındı. İfadeden sonra işyerine gittik, orada da yok. Kaldığı yerde valizi, eşyaları, şarj aletine kadar oradaymış. Herhangi bir sıkıntısı yoktu. Daha önce gittiği yerleri de aradık. Herhangi bir düşmanı yoktu, psikolojik bir rahatsızlığı yoktu. 2 gündür kayıp. Daha önce de hiç ortadan kaybolmadı.Ailece merak ediyoruz” dedi.

Hasan Doğan'ın ailesi ve işyerindeki arkadaşları, vatandaşlardan da yardım isteyerek, şahsı gören ya da yerini bilenlerin emniyet güçlerine haber vermelerini istedi.