28. BSV Çocuk Şenliği Yapıldı

Özel gereksinimli bireylerin özel eğitim ve rehabilitasyon alanındaki tek adresi Bodrum Sağlık Vakfı, geleneksel hale gelen “Çocuk Şenliği”ni, Muğla Büyükşehir Belediyesi, Bodrum Belediyesi, Selectum Colours Otel, Sunu Event desteğiyle, Gamze Çarmıklı İş ve Sanat Atölyeleri binasında gerçekleştirdi.

28. BSV Çocuk Şenliği Yapıldı

Bodrum Belediyesi Başkan Yardımcısı Emel Çakaloğlu, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Gökhan Kurgan, Bodrum Sağlık Vakfı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yılmaz Algül, Bodrum Sağlık Vakfı Danışma Kurulu Başkanı İbrahim Akkaya, Yönetim Kurulu Üyeleri Ülker İnan, Gözde Ağan ve Hülya Kocadon, Genel Kurul Üyesi Tutku Yılmaz ve Bodrum Gençlik Merkezi gönüllü gençlerinin katıldığı şenlikte, Bodrum Sağlık Vakfı öğrencileri, Bayram coşkusunu doyasıya eğlenerek yaşadı. 

Vedat Türkmen Ortaokulu tarafından gerçekleştirilen folklor gösterisinin, gönüllü öğrencilerin gerçekleştirdiği pop dans gösterisinin ve vakıf öğrencilerinden oluşan ritim grubunun keyifli performansının ardından şenlik; geleneksel pasta kesim seremonisi ve Selectum Colours Otel şeflerinin leziz ikramlıklarıyla devam etti. 
 
Vakıf öğrencileri ve kalpleri engel tanımayan onlarca konuk, Atatürk’ün izinde bir 23 Nisan daha kutlamanın mutluluğunu yaşarken; Sunu Event sponsorluğunda vakıf bahçesine konumlandırılan dev şişme oyuncaklarla oynayıp, İnteraktif Bilim ve Mongolian Circus kızlarının keyifli gösterilerini izleyerek, çocuk olmanın ve çocuk kalmanın keyfine vardı. Etkinlik, destek ve katkılarını sunan kurum ve kuruluşlara plaket takdim edilmesiyle sona erdi.