Bayram Namazını Turgutreis’te Kıldı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile Bodrum Belediye Başkanı Tamer Mandalinci, bayram namazını Turgutreis Karabağ’da kıldı. İkili namaz çıkışında vatandaşlarla bayramlaştı.

Bayram Namazını Turgutreis’te Kıldı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Kurban Bayramı tatili için Bodrum’a geldi. İmamoğlu ile Bodrum Belediye Başkanı Tamer Mandalinci, bayram namazını Amiral Turgutreis Karabağ Camii’nde kıldı. 

İkili namaz çıkışında vatandaşlarla bayramlaştı, bol bol fotoğraf çektirdi. İmamoğlu, namaz çıkışı yaptığı açıklamada şunları dile getirdi;

“Bayrama, Tamer Başkanım ile birlikte güzel bir bayram namazı ile başladık. Turgut Reis’in doğduğu köydeyiz. Doğduğu köyde çok güzel bir mesaj var. Cesaretle, gayretle, adaletle, liyakatle çok başarılı bir dönemi olsun sevgili başkanımızın. Her çalışanın, hepimizin. Ben Bodrum’a, Muğla’ya, tabi ki İstanbul’a ve tüm milletimize güzel bir bayram diliyorum. Kurban Bayramınız mübarek olsun. Tamer Başkanıma da nice başarılar dilerim.”

Bodrum Belediye Başkanı Tamer Mandalinci ise “Kurban Bayramımızı, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Ekrem İmamoğlu ve değerli vatandaşlarımız ile birlikte Amiral Turgutreis Karabağ Camii’nde kıldığımız bayram namazı ile karşıladık. Bodrumdan tüm Türkiyemiz’e ve Cennet vatanımızda yaşayan herkese mutlu ve huzurlu bayramlar diliyoruz. Ayrıca tüm baba adaylarının ve babaların, babalar gününü de kutluyoruz.” diye konuştu.