Bayramda Eğlence Zirve Yapacak

9 günlük Kurban Bayramı tatiliyle birlikte yaz turizm sezonunun hız kazandığı Bodrum'da, ünlü eğlence mekanları da hazırlıklarını tamamladı.

Bayramda Eğlence Zirve Yapacak

Yazın sıcak günlerinde gün boyu Bodrum plajlarının keyfini çıkardıktan sonra hareketli akşamlara geçiş yapmak için en çok tercih edilen mekanlar arasında yer alan Kirpik ve Küpe, 2024 sezonunun ilk günlerinde hazırladığı program ile yine adından söz ettiriyor. 

Farklı zevklere hitap eden müzik seçkileriyle misafirlerine eğlenceli saatler vadeden her iki mekan, 2024 yazına damga vurmaya hazırlanıyor.

Milta Marina içerisinde yer alan ve Bodrum’un eğlence haritasında önemli bir yere sahip olan Kirpik, Ramazan Bayramında olduğu gibi bu bayramda da ünlü isimlerin konserlerine ev sahipliği yapmaya devam edecek. 

Bayramın ilk günü Ayta Sözeri, ikinci günü Özgür Alter, üçüncü günü Mehmet Erdem ve son günü Deha Bilimlier’in sahne alacağı Kirpik, tatilcileri Bodrum'da eğlencenin doruklarına çıkarmak için tüm hazırlıklarını tamamladı.

Eğlence dünyasına taze bir soluk getiren Küpe ise, benzersiz atmosferi ve yüksek enerjili programlarıyla bu sezon Bodrum gecelerinin en çok konuşulan mekanlarından biri olmayı hedefliyor.