Aday Adayları Toplantıda Buluştu

Muğla’da CHP’nin belediye başkanı ve meclis üyesi aday adayları, Atatürkçü Düşünce Derneği(ADD) Bodrum Şubesi’nin düzenlediği toplantıda bir araya geldi.

Aday Adayları Toplantıda Buluştu

Müsgebi Düğün Salonu’nda düzenlenen kahvaltılı toplantıya ADD Bodrum yönetimi ve üyelerinin yanı sıra aday adayları katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan toplantının açılış konuşmasını yapan ADD Bodrum Şube Başkanı Ümit Baltutan, şunları dile getirdi;

“Cennette yaşıyoruz ama yine sorunlarımızla uğraşıyoruz. Acı olan şudur ki bu kadar kaliteli insanı olan Bodrum, senelerdir her seçimde bir tane kurtarıcı bekliyor. Her seçimde Bodrum’u kurtaracak bir başkan arıyoruz. Böyle bir kurtarıcı, böyle bir mucize maalesef yok. Bodrum’u ve siyaseti bu hale getiren bizleriz, Bodrum’u kurtaracak olan da bizleriz. Bizleriz diyerek çoğul konuşuyorum çünkü siyaset ekiple yapılan, hep beraber yapılan bir iş. Ben bunu kendi üzerime alınarak da söylüyorum, biz bunu maalesef yıllardır siyaseti bu şekilde yapamadık. Herkes ayrı ayrı yaptı, herkes bir kişinin peşinden gitti. Bodrum’un bu hale gelmesinden de başta kendim olmak üzere hepimiz sorumluyuz.”

Baltutan’ın konuşmasının ardından CHP’nin geçmiş dönem Muğla milletvekillerinden Türk Halk Müziği sanatçısı Tolga Çandar sahneye çıktı. Çandar, bağlamasıyla Türküler söyledi. 

Çandar’ın konuşmasının ardından hediye çekilişleri yapıldı.