ADD Yeni Yönetimini Belirledi

Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Bodrum Şubesi’nde seçimli genel kurul yapıldı.

ADD Yeni Yönetimini Belirledi

Oasis Nurol Kültür Merkezi’nde yapılan genel kurula Bodrum Belediye Başkan Vekili Emel Çakaloğlu, ADD Genel Başkan Yardımcısı Özgür Çınar’ın da aralarında olduğu dernek üyeleri katıldı.

Çarşaf liste ile yapılan seçimin ardından yönetim kurulu üyeliğine Damla Tok, Canan Köse, Gökhan Uras, Ümit Baltutan, Vedat Öncel, Zeliha Gündüz Şefkatlioğlu ve Müge Oralbay seçildi. Yönetim kurulunun ilk toplantısında başkanın kim olacağını belirlenecek. 

ADD Genel Başkan Yardımcısı Özgür Çınar, seçim sonrası Kent Haber’e yaptığı açıklamada daha önce yapılması planlanan fakat mücbir sebeplerle ertelenen seçimi yaptıklarını hatırlatarak şunları dile getirdi;

“Seçim; sakin, güzel, Atatürkçülere yakışır şekilde geçti. Yönetim kurulu ve delegelerimiz, üyelerimizin kullandığı oylar sonucunda belli oldu. Seçilen tüm arkadaşlarımıza başarılar diliyoruz. Biz, demokratik bir dernek olduğumuz için çarşaf liste ile seçimi yaptık. Üyelerimizin el yazılarıyla seçtikleri kişileri yazarak oylarını kullandılar. Daha önce yapılması gereken bu seçim, mücbir sebepten ertelenmiş. Seçim o gün kaldığı yerden devam etti. Bugün de sağlıklı bir şekilde tamamlanmıştır.”

Muhabir; Hamdi Yörür