Ailesi Her Yerde Onu Arıyor!..

Bodrum'da ailesi tarafından en son pazartesi sabaha karşı görülen, o saatten beri de kendisinden haber alınamayan Semih Özbek adlı genç her yerde aranıyor. Özbek ailesi, son iki gün içerisinde Semih'i görmüş olan vatandaşlardan da yardım istiyor.

Ailesi Her Yerde Onu Arıyor!..

Bodrum'da yaşayan Özbek ailesinin iki çocuğundan biri olan 20 yaşındaki Semih'ten 2 gündür haber alınamıyor. Akrabalarının yanına gittiği, koronavirüs salgını tedbirleri nedeniyle seyahat yasaklarına yakalandığı için 2 ay kalmak zorunda kaldığı Manisa'dan 5 gün önce Bodrum'a dönen Semih Özbek, en son pazartesi gecesi saat 03:00 sularında ablası tarafından görüldü. Moralinin bozuk olduğu öğrenilen ve ablasıyla sohbet ettikten sonra uyuyacağını söyleyen Semih'in saat 05:00 sularında yatağında olmadığını gören aile kaygılandı. Cep telefonunu ve cüzdanını yanına almadan evden ayrılan Semih'i her yerde aramaya başlayan aile, gencin gidebileceği arkadaşlarını ve yerleri tek tek aradı. Polis'e de müracaat eden, 2 gündür arama çalışmalarından bir sonuç alamayan Özbek ailesi çocuklarını herhangi bir yerde gören vatandaşların kendilerine ulaşmalarını istiyor.

2 gündür kayıp olan ve gemicilik yapan 20 yaşındaki Semih Özbek'i bulmak için harekete geçen emniyet güçlerinin MOBESE kameralarını incelemeye aldığı öğrenildi. Semih Özbek'i gören veya yerini bilen vatandaşların emniyet güçlerine veya 0542 8040598 numaralı telefondan ailesine bilgi verilmesi rica ediliyor.