AK PARTİ, ORTAKENT SEÇİM OFİSİNİ AÇTI

24 Haziran’da gerçekleşecek olan 27. Dönem Milletvekili ve Cumhurbaşkanlığı seçim...

AK PARTİ, ORTAKENT SEÇİM OFİSİNİ AÇTI
24 Haziran’da gerçekleşecek olan 27. Dönem Milletvekili ve Cumhurbaşkanlığı seçim çalışmalarına devam eden AK Parti Bodrum Teşkilatı, Ortakent Seçim Koordinasyon Merkezini (SKM) açtı.

Ortakent SKM binasının açılışına partililerle birlikte; AK Parti Bodrum İlçe Başkanı Ömer Özmen, 1. Sıra Milletvekili adayı Mehmet Yavuz Demir, 6. Sıra Milletvekili adayı Kadir Demir, Eski Bodrum İlçe Başkanı Yılmaz Algül, Kadın Kolları Başkanı Hülya Metin, Gençlik Kolları Başkanı Burak Gödekmerdan, ana kademe yönetim kurulu üyeleri, kadın kolları ve gençlik kolları yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Açılışta bir konuşma yapan AK Parti İlçe Başkanı Ömer Özmen, gerek parti kademelerinin heyecanı, gerekse milletvekili adaylarının ortaya koyduğu performans nedeniyle motivasyonlarının yüksek olduğunu ifade ederek şunları söyledi;

“Genel seçime hazırlanma süresi açısından yeterli olmayan bir zaman aralığında hızlıca ve kurumsal bir şekilde hazırlanmayı başardık. Bugün burada açtığımız SKM merkezimizde, hızımızın ve kurumsal yapımızın bir göstergesi. Bu dönemdeki milletvekili adaylarımızla Bodrum’a getireceğimiz siyaset ve hizmet kalitesi yeni bir başlangıç olacak. Çalışmalarımızda Bodrumlu vatandaşlarımızdan aldığımız enerji bizlere yüksek motivasyon sağlıyor. Hepinizin emeklerine çok teşekkür ediyorum.”

Ortakent SKM açılışında partililerle saha çalışmalarını değerlendiren milletvekili adayı Mehmet Yavuz Demir ise, Bodrum’da tüm sorunların üstesinden geleceğiz diyerek, “Bu başarılı ortamı imkanlarını kullanarak bizlere sağlayan kardeşlerimizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum. Sizleri de burada görmekten dolayı mutluluğumu ifade ediyorum. Bodrum bana, bize çok güzel duygular yaşatıyor. Bodrum ve Muğla’ya hizmet iddiamla hem sizlerin hem Bodrum’un yanındayım. Çalışmalarımızda yaşadığımız gelişmeler bana Bodrum’u AK Partili yapacağımızın umudunu fazlasıyla veriyor. Oylarımızın artacağından eminim. Böyle başarılı bir teşkilat ve partililerle çalışmaktan büyük memnuniyet duyuyorum. Bende sizleri mahcup etmeyeceğim Bodrum’a ve sizlere verdiğim sözlerin hepsini tutacağım inşallah” ifadelerini kullandı.

Milletvekili adayı Yavuz Demir'in geçtiğimiz günlerde düzenlenen iftarda yaptığı konuşmada "Bugünden itibaren CHP’nin elinden Atatürk’ü de, laikliği de, demokrasiyi de alacağım" çıkışını yineleyen İlçe Başkanı Ömer Özmen, “Sahada karşılaştığım CHP’li arkadaşlarıma da söylüyorum. Bu defa işiniz zor diyorum. Yavuz Demir ve bu teşkilatın; Atatürk, Cumhuriyet, demokrasi ve laiklik vazgeçilmezidir diyorum. Bu değerlerin heyecanı ve aşkıyla çalışmalarımıza devam edeceğiz. Bugüne kadar bizimle ilgili yaptıkları algı operasyonlarına artık izin vermeyeceğiz. Hedefimiz Bodrum-Milas ekseninde oylarımızı arttırmak. Sizlerin, teşkilatın, il başkanımızın, başbakanımızın ve Sayın Cumhurbaşkanımızın güvenini boşa çıkarmayacağız” dedi.

Konuşmaların ardından Ortakent SKM binasının açılışı yapıldı.