ANİDEN FENALAŞAN GENÇ ADAM YAŞAMINI YİTİRDİ!

Bodrum’un Turgutreis Mahallesi’nde yaşamını sürdüren 38 yaşındaki Ferdi Tevlek,...

ANİDEN FENALAŞAN GENÇ ADAM YAŞAMINI YİTİRDİ!
Bodrum’un Turgutreis Mahallesi’nde yaşamını sürdüren 38 yaşındaki Ferdi Tevlek, aniden fenalaşarak yaşamını yitirdi. Tevlek’in kalp krizi sonucu yaşamını yitirdiği tahmin ediliyor.

Alınan bilgiye göre gece saatlerinde Turgutreis Mahallesi’nde yaşamını sürdüren Ferdi Tevlek, İstanbul’dan gelen 3 arkadaşı ile dışarı eğlenmeye çıktı. Daha sonra arkadaşları ile birlikte Turgutreis Turgut Özal Caddesi üzerindeki evine gelip alkol alan Tevlek, birden fenalaştı.

Arkadaşlarının haber vermesi üzerine bölgeye gelen 112 Acil Sağlık ambulansına alınan Tevlek, ilçedeki özel bir hastaneye kaldırıldı. Yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayan Ferdi Tevlek, yaşamını yitirdi. Ferdi Tevlek’in yanındaki 3 arkadaşı ise ifadelerinin alınmasının ardından serbest bırakıldı.

Jandarma ekipleri ve Cumhuriyet Savcısının incelemelerinin ardından kesin ölüm sebebini belirlenmesi için Muğla Adli Tıp Kurumuna gönderilen Tevlek’in cenazesi daha sonra toprağa verilmek üzere memleketi Giresun’un Eynesil İlçesi Ören Beldesi’ne yollanacak.