Aralık’ın İlk Günü Deniz Keyfi

Türkiye’nin birçok şehrinde kış yaşanırken Bodrum’da ise Aralık ayının ilk gününde güneşin yüzünü göstermesiyle birlikte vatandaşlar deniz keyfi yaşadı.

Aralık’ın İlk Günü Deniz Keyfi

İlçede hava sıcaklığı 22, deniz suyu sıcaklığı ise 21 derece ölçülüyor. Yağışlı geçen 2 günün ardından gelen sıcak havayı fırsat bilen bazı vatandaşlar, Kumbahçe ve İçmeler plajında denize girdi. Kimi vatandaşlar güzel havada yürüyüş yapmayı tercih ederken bazı vatandaşar ise denize girerek serinledi. Aralık ayına girilmesine rağmen sıcak havaların etkili olduğu Bodrum’da yazdan kalma bir gün yaşandı. 

Denize giren vatandaşlar havanın çok güzel olduğunu söyleyerek “Deniz çok güzel. Sıcak bir hava var. Biz de Aralık ayında denize girerek bu güzel havanın tadını çıkarıyoruz” dedi. Almanya’dan gelip Bodrum’a yerleştiğini söyleyen Kamer Gezer adlı vatandaş ise düşüncelerini “Bugün 1 Aralık. Deniz çok güzel. Muhteşem bir parıltı var. Herkes kışı yaşarken biz burada denize giriyoruz. Hava temiz, doğal besleniyoruz. Dünyanın en güzel yeri Bodrum” ifadeleriyle dile getirdi.