ATATÜRK ANISINA LOKMA DÖKÜLDÜ

Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün anısına Turgutreis Mahallesi’nde lokma döktürüldü....

ATATÜRK ANISINA LOKMA DÖKÜLDÜ
Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün anısına Turgutreis Mahallesi’nde lokma döktürüldü. 10 Kasım Atatürk’ün Anma Günü dolayısıyla Turgutreis Mahallesi'nde de bir tören düzenlendi. 2 dakikalık saygı duruşunda bulunulup İstiklal Marşının okunduğu tören havadan da görüntülendi. Törene çok sayıda vatandaş katıldı.

Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk, ebediyete intikalini 80’inci yıldönümünde tüm Türkiye’de olduğu gibi Bodrum’da da anılıyor.
Turgutreis Elele Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından Cuma namazı sonrası Turgutreis Merkez Camii önünde lokma döktürüldü. Dernek başkanı Funda Çavdar ve başkan yardımcısı Ersoy Karadeniz’in de katıldığı lokma ikramına çok sayıda vatandaş ilgi gösterdi.

Dernek Başkanı Funda Çavdar, “Turgutreis Elele Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği olarak Ata'mızın 80.ölüm yıldönümü nedeniyle lokma döktürdük. Bu yüzden çok mutluyum. Bu sabah saat 08.24'te Fox TV'de, Çalar Saat canlı yayınında İsmail Küçükkaya da yapacağımız etkinliği tüm Türkiye’ye duyurdu. Gelenlere çok teşekkür ederim.” dedi.