SELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-02-01" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-02-01 16:08:07' and `ac`.`end_time` >= '2023-02-01 16:08:07' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=453checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-02-01" and view_hour=16 and campaign_id=453update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1661095

BAŞKAN KOCADON MUHTARLARLA TOPLANTI YAPTI

Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Yarımada genelindeki muhtarlarla yaptığı...

BAŞKAN KOCADON MUHTARLARLA TOPLANTI YAPTI
Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Yarımada genelindeki muhtarlarla yaptığı toplantıda, mahallelerde yaşanan sorunlar hakkında bilgi aldı.

Başkanlık makamında gerçekleşen toplantıya Bodrum mahalle muhtarlarının yanı sıra Başkan Yardımcısı Kemal Orman, Bodrum Kent Konseyi Başkanı Hamdi Topçuoğlu ve ilgili birim müdürleri katıldı. Muhtarlar, ilaçlama, vidanjör hizmeti, araç parkları, su, kanalizasyon ve çöplerin toplanması ile ilgili konularda bilgiler verdi.

Belediyelerin birleşmesiyle meydana gelen yeni yapı nedeniyle yarımada genelinde bazı sıkıntıların yaşandığını ifade eden Kocadon, belediyenin mahallelerde devam eden çalışmaları hakkında da bilgi vererek şunları söyledi;

“Mahallelerde çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu geçiş sürecinde bazı sıkıntılar var, yok değil. Hep beraber bu sıkıntıların altından kalkmaya çalışacağız. Dışarıdaki yerli ya da yabancı vatandaş, her bir mahalleyi Bodrum olarak görüyor. Bu geçiş sürecinde yaşanan sorunları şikayet edip, bir kenara bırakamayız. Ben başkanım, ben meclis üyesiyim, ben muhtarım, yapmam dememeliyiz. Elimizi taşın altına beraber koymalıyız. Seçimin ardından kurulan müdürlüklerimiz hızlı bir şekilde görevlerini yerine getirmeye başladı. Zaman zaman aksamalar oluyor ancak en kısa sürede bu aksaklıkları gidermeye çalışıyoruz. Burada yaşanan sıkıntının tespit edilerek ilgili birime bildirilmesi çok önemli” dedi.

Toplantıya katılan Bodrum Kent Konseyi Başkanı Hamdi Topçuoğlu da muhtarlara büyükşehir yasasının ardından yaşanan bazı sorunların giderilmesi için dernekleşmenin faydalı olabileceğini ifade ederek konu ile ilgili düşüncelerini paylaştı.