BASKETBOL OKULLARI YAZ DÖNEMİ SONA ERDİ

Türkiye Basketbol 3.Liginde mücadele eden Ormanspor’un tecrübeli Antrenörleri tarafından...

BASKETBOL OKULLARI YAZ  DÖNEMİ SONA ERDİ
Türkiye Basketbol 3.Liginde mücadele eden Ormanspor’un tecrübeli Antrenörleri tarafından açılan Basketbol Okullarının Yaz dönemi sona erdi.

Muğla Atatürk Spor Salonu’nda düzenlenen törenle Belgeleri dağıtılan oyuncuların yaptığı gösteri maçında 3 aylık süreç sonunda geldikleri nokta göz kamaştırdı. Törene Muğla Orman Bölge Müdür Yardımcısı ve Ormanspor Kulübü Başkanı Vedat Dikici, Basketbol İl Temsilcisi Alattin Akçam, Ormanspor Yönetim Kurulu üyeleri İlker Cömert ve Muhittin Akçay katıldı. Tüm antrenörlerinde tam kadro hazır bulunduğu törende bir konuşma yapan Muğla Ormanspor Kulübü Başkanı Vedat Dikici Yaz dönemini başarı ile tamamlayan sporcuları tebrik ediyorum. Onların 3 ay gibi kısa bir sürede geldikleri nokta antrenörlerimizin ve kulübümüzün başarısı, Basketbola bakış açısını yansıtmaktadır. Emeğe geçen herkese teşekkür ediyorum dedi.

Alt yapılara büyük önem verdiklerini de belirten Dikici, Spor Okullarının Kış dönemi çalışmalarının Kasım Ayında başlayacağı müjdesini de verdi.

İlimizde Basketbolun geldiği noktanın önemine değinen Basketbol İl Temsilcisi Alattin Akçam ise başarılı disiplinli, Basketbolu tüm ayrıntıları ile ciddi anlamda ele alan Oyuncularının gelişimini takip edip birebir ilgilenen bir spor okulu olmasının kendilerini çok mutlu ettiğini belirterek, desteklerinden dolayı Muğla Ormanspor Kulübü Başkanı Vedat Dikici’ye teşekkür etti.