BGC’den İş İnsanlarına Ziyaret

Bodrum'da faaliyet gösteren resmi ve sivil toplum kuruluşlarına ziyaretler gerçekleştiren Bodrum Gazeteciler Cemiyeti (BGC) yönetimi, Bodrum İş İnsanları Derneği'ni ziyaret etti.

BGC’den İş İnsanlarına Ziyaret

BGC Başkanı Eren Ayhan ve yönetim kurulu üyeleri, İş İnsanları Derneği Başkanı Mete Yılanlı ve yönetim kurulu üyelerini dernek binasında ziyaret ederek, BGC’nin kuruluş amacı ve yapılan çalışmalar hakkında fikir alış verişinde bulunuldu. 

Bodrum İş İnsanları Derneği Başkanı Mete Yılanlı, basın mensuplarının görevinin zor ve çok önemli olduğunu belirterek, geliştirilecek her türlü ortak projede birlikte çalışmaktan büyük mutluluk duyacaklarını söyledi. 

Bodrum Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Eren Ayhan da, “Mesleki örgütlenmemiz dışında, yaşadığımız güzel şehrimiz Bodrum’un değerlerine sahip çıkmak, sosyal sorumluluk projelerine destek olarak yeni sosyal sorumluluk projeleri üretmek için çıktığımız bu yolda, Bodrum İş İnsanları Derneği ile de ortak çalışmaların içinde bulunmak bizlere mutluluk verir” dedi.

Toplantı her iki derneğin çalışmaları ve Bodrum'un gündemde olan konuları ile ilgili karşılıklı görüş alışverişleriyle devam etti.