BİRÇOK SUÇTAN ARANAN ZANLI POLİSİN ELİNDEN KAÇAMADI!

Bodrum'da farklı suçlardan aranan, çalıntı motosiklet ve sahte kimlikle yakalanan...

BİRÇOK SUÇTAN ARANAN ZANLI POLİSİN ELİNDEN KAÇAMADI!
Bodrum'da farklı suçlardan aranan, çalıntı motosiklet ve sahte kimlikle yakalanan bir kişi, çıkartıldığı mahkemece tutuklandı.

Bodrum'da meydana gelen hırsızlık olayları üzerine çalışma başlatan Bodrum İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı Asayiş Büro Amirliği ekipleri, eşgali belirlenen ve "Güveni
kötüye kullanma", "Yaralama", "Hakaret" gibi suçlardan da aranması bulunan E.O. (39) isimli şüpheliyi, kullandığı motosikletle takibe alarak ilçe merkezinde durdurdu.

Şüphelinin kullandığı motosikletin plakasını sorgulayan ekipler, motosikletin çalıntı olduğunu tespit etti. Şüphelinin üzerinde yapılan aramada ise üzerinde bir de sahte kimlik bulundu. Ekiplerince gözaltına alınan ve polis merkezine götürülen zanlının yapılan sorgusunda, 5 metrelik tekneyle bu tekneye ait motor, kutusu hiç açılmamış plazma televizyon gibi malzemeleri de çaldığı, bu eşyaları da evinde sakladığı anlaşıldı.

Şüphelinin evinde yapılan aramada malzemeler ele geçirildi. İfade işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen E.O., çıkartıldığı mahkemece "hırsızlık" suçlamasıyla tutuklandı.

Çalınan motosiklet, tekne ve diğer eşyalar ise polis ekiplerince sahiplerine teslim edildi.