Banner ad space:headerSELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-01-29" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-01-29 11:28:24' and `ac`.`end_time` >= '2023-01-29 11:28:24' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=492checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-01-29" and view_hour=11 and campaign_id=492update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1658377

Bodrum Tatilini Tamamladı...

Geçirdiği estetik operasyonlarla Dünya’nın takip ettiği Jessica Alves, Bodrum’da objektiflere takıldı.

Bodrum Tatilini Tamamladı...

Geçirdiği 75 operasyonun ardından önce Ken Bebek’e benzeyen Rodrigo Alves, daha sonra cinsiyet değiştirip kadın oldu ve Jessica Alves ismini aldı. 

Yalıkavak Mahallesi’nde sevgilisi ile tatil yapan Alves, fotoğraflarını ve çektiği görüntülerini sosyal medya hesabından paylaştı. Jessica Alves’in Bodrum'dan yaptığı paylaşımlarını İngiltere’nin Dailymail, The Sun, Mirror gibi ünlü gazeteleri de haberleştirdi. Ayrıca Brezilya, Rusya, İtalya ve Çek Cumhuriyeti’nde de Alves’in Bodrum tatili haber oldu.

Alves, Bodrum tatilinin son gününde basın mensuplarının objektiflerine takıldı. VIP araçtan inip meraklı bakışlar arasından Yalıkavak Marina’ya giren Alves, objektiflere poz vermeyi de ihmal etmedi. 

Bodrum tatilini tamamlayan Jessica Alves, bir estetik operasyon daha yaptırmak için İstanbul’a gitti. Alves’in operasyon sonrası yeniden Bodrum’a gelip gelmeyeceği bilinmiyor.