SELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-01-31" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-01-31 17:49:38' and `ac`.`end_time` >= '2023-01-31 17:49:38' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=453checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-01-31" and view_hour=17 and campaign_id=453update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1660300

BODRUM'DA YILDIZLAR GEÇİDİ...

Bodrum'da bir otelin açılışına katılan Cezayir asıllı ünlü Fransız şarkıcı Enrico...

BODRUM'DA YILDIZLAR GEÇİDİ...
Bodrum'da bir otelin açılışına katılan Cezayir asıllı ünlü Fransız şarkıcı Enrico Macias dinleyenleri büyüledi. Macias, söylediği şarkılarla izleyenlere unutulmaz bir gece yaşattı.

Bodrum'a bağlı Bitez beldesinde açılan bir Otel'de konser veren şarkıcı Enrico Macias, söylediği şarkılarla dinleyenlere unutulmaz bir gece yaşattı. Konser öncesi gazetecilerin sorularını yanıtlayan Enrico Macias, Osmanlı torunu olduğunu belirterek, "Ben bir Osmanlı ailesinin çocuğuyum, o kültür ile büyüdüm. Türk müziklerini çok seviyorum, bu gece sahneye bir kanun koydum. İlk defa bir kanun ile sahneye çıkacağım" dedi.

BÜYÜK BULUŞMA

Gazetecilerin sorusunu yanıtladığı sırada Enrico Macias yanına gelen söz yazarı Fikret Şeneş ile ünlü sanatçı arasında büyük bir buluşma gerçekleşti. Şeneş'in yaklaşık 20 şarkısını seslendiren Enrico Macias, kameralar karşısında Şeneş'in yazdığı şarkılardan birini Türkçe seslendirdi. Enrico Macias, Şeneş'e teşekkür ederek "Benim bütün Türkçe şarkılarımı Fikret hanım yaptı" dedi.

KONSERE ÜNLÜ AKINI

İstanbul'un tanınmış isimleri ve birçok ünlü isim de Fransız şarkıcı Enrico Macias'ı dinlemek için saatler öncesinde otele geldi. Ünlü ses sanatcısı Deniz Seki, ünlü oyuncu Pınar Altuğ da, eşi Yağmur Atacan ve kızları Su ile birlikte Enrico Macias'ı dinlemeye geldi. Ece Gürsel, Tolga Karel ve bir çok ünlü isim Fransız şarkıcıyı dinleyenler arasında yer aldı.

Enrico Macias, sahne performansıyla göz doldurdu. Enrico Macias'ın Türkçe şarkı söylediğini gören ünlü şarkıcı Deniz Seki daha fazla dayanamayarak sahneye çıktı. Ajda Pekkan'ın "Hoşgör Sen" şarkısını Enrico Macias ile Deniz Seki birlikte söyledi.