SELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-01-31" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-01-31 15:43:04' and `ac`.`end_time` >= '2023-01-31 15:43:04' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=497checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-01-31" and view_hour=15 and campaign_id=497update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1660223

BODRUM'DA ZİRAAT ODASI KURMAYA ÇALIŞIYORLAR

Bu zamana kadar Milas Ziraat Odası üzerinden işlemlerini yaptırmak zorunda kalan...

BODRUM'DA ZİRAAT ODASI KURMAYA ÇALIŞIYORLAR
Bu zamana kadar Milas Ziraat Odası üzerinden işlemlerini yaptırmak zorunda kalan Bodrum çiftçileri artık bir araya gelerek kendi odalarını kurmak istiyorlar.

Milas Ziraat Odası Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Atıcı öncülüğünde bir araya gelen Bodrumlu çiftçilerden bazıları Bodrum Ziraat Odasının kurulabilmesi için gerekli çalışmalara başladılar. Öğle saatlerinde Delfi Otel'de yapılan istişare toplantısında, Ziraat Odasının kurulması için neler yapılması gerektiği, başvuru işlemleri için yapılacak ön hazırlıkların neler olduğu konuşuldu.

Toplantı öncesi Kent Haber'e açıklamalarda bulunan Milas Ziraat Odası Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Atıcı, çalışma kapsamları içinde bulunan Bodrum'da yeterli sayıda çiftçi olduğunu ve oda kurulmasına engel bir halin olmadığını söyledi. Bodrum'da kayıtlı bin 288 çiftçi olduğuna dikkat çeken Atıcı,şöyle konuştu;

"Bugün burada aldığımız kayıtlar var. Benim asıl amacım Bodrum'da ziraat odasının kurulması. Milas-Bodrum ziraat odası kardeşliğinin temellerini atmak için bu toplantıları yapıyoruz. Biz bir yıldan bu yana Bodrum'a hizmet vermeye çalışıyoruz ancak bazı sıkıntılar yaşanıyor. Çiftçimizin evraklarını yaptırması için Milas'a gelip gitmesi hem zaman hem de masraf oluyor. Burada bir ziraat odası kurulursa çiftçimize yerinde, kaliteli ve zamanında hizmet verebilir. Tek dileğim inşallah bize kardeş bir oda kurulur" dedi.

İlçe Gıda,Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünden alınan resmi evraklarda bin 288 kayıtlı çiftçi olduğunu vurgulayan İsmail Atıcı, bu sayının oda kurulması için yeterli olduğunu ifade etti. Atıcı, "Burada gönüllülük esas ama tabi biraz fedakarlık gerekir. Çünkü bir bina tutulması lazım, personeli olması lazım. Biz bu görüşmelerden sonra çiftçi arkadaşlarla birlikte Ankara'ya gideceğiz. Gönüllü arkadaşlarla birlikte Türkiye Ziraat Odaları Birliğine başvuruda bulunacağız" dedi.

Yaklaşık iki saat süren toplantı sonunda Bodrum Ziraat Odasının 28 kişiden oluşan kurucu üyeleri belirlendi. İlerleyen günlerde, Türkiye Ziraat Odaları Birliğinden randevu alınarak, Bodrum Ziraat Odasının kurucu üyelerinin imzasını taşıyan dilekçenin elden teslim edileceği bildirildi.