Bodrumspor Gol Oldu Yağdı
Spor Toto 1. Lig'in 29. haftasında Bodrumspor, Bey Çimento Bandırmaspor'u deplasmanda 4-0 yenerek, 4 maç aradan sonra galibiyet sevinci yaşadı. Bandırmaspor'un 2 maçlık galibiyet serisi son buldu.
![Bodrumspor Gol Oldu Yağdı](https://kenttv.net/uploads/images/image_750x_64243609dd192.jpg)
Bodrumspor, Spor Toto 1. Lig'in 29. haftasında Bey Çimento Bandırmaspor'a konuk oldu. Konuk takım, 20 ve 78. dakikalarda Gökdeniz Bayrakdar, 35. dakikada Samet Yalçın ve 42. dakikada Kenan Özer'in golleriyle karşılaşmayı 4-0 kazandı.
Bu sonuçla ligde 4 maç sonra kazanan Bodrumspor puanını 45'e çıkardı. 2 maçlık galibiyet serisi sona eren Bandırmaspor ise 40 puanda kaldı. İki takım arasındaki ilk maç 1-1 sona ermişti.