BODRUMSPOR, MANİSA İLE BERABERE KALDI

Bodrum Belediyesi Bodrumspor, Afyonkarahisar kampının beşinci hazırlık maçında Manisa...

BODRUMSPOR, MANİSA İLE BERABERE KALDI
Bodrum Belediyesi Bodrumspor, Afyonkarahisar kampının beşinci hazırlık maçında Manisa Büyükşehir Belediyespor ile karşılaştı.

Yeni sezon hazırlıklarını Afyonkarahisar kampında sürdüren B.B.Bodrumspor, kamptaki beşinci hazırlık maçında Kocatepe Spor Kompleksinde Manisa Büyükşehir Belediyespor ile karşılaştı. Karşılaşma, her iki devrede gelen birer gol ile 1-1 tamamlandı. Karşılaşmada ilk gol 32’inci dakikada B.B.Bodrumspor’da Göksu Türkdoğan’ın ayağından gelirken, Manisa Büyükşehir Belediyespor’un golünü ise 49’uncu dakikada Tayyip attı.

B.B.Bodrumspor Afyonkarahisar kampının altıncı hazırlık maçında 18 Ağustos Cumartesi günü Darıca Gençlerbirliği ile karşılaşacak.

Öte yandan Spor Toto Gelişim Ligleri kapsamında yer alan Bölgesel Gelişim Ligine katılan Bodrum Belediyesi Bodrumspor’un rakipleri belli oldu. Altyapıya verdiği önemi Bölgesel Gelişim Ligine katılarak gösteren B.B.Bodrumspor, U15, U16, U17 ve U19 gruplarında mücadele edecek. 51 kulübün katılacağı Bölgesel Gelişim Ligleri müsabakaları 8-9 Eylül 2018 tarihlerinde başlayacak.

B.B.Bodrumspor, 5 Grup’ta oynanacak Bölgesel Gelişim Liginde 14 takımlı 3. Grup'ta mücadele edecek.