Bodrum'un İlk Bebek SPA Merkezi...

Bodrum'un ilk bebek SPA merkezi "Lucky Baby SPA" açıldı.

Bodrum'un İlk Bebek SPA Merkezi...

Uluslararası Bebek Masaj Eğitmeni Aslı Duman'ın kuruculuğunu yaptığı Lucky Baby SPA, Kıbrıs Şehitleri Caddesi’ndeki merkezinde hizmete girdi. 0-36 ay bebekler için yüzme, jakuzi ve masaj keyfi sunulacak olan işletmenin açılışına Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, Başkan Yardımcıları Emel Çakaloğlu ile Ummuhan Yurt ile çok sayıda davetli katıldı. 

Açılış kurdelesini kesen Başkan Ahmet Aras, Bodrum'un ilk bebek SPA’sını açmaktan mutlu olduğunu ifade ederek işletmecilere başarılar diledi.

Açılışa katılan, mesaj gönderen herkese teşekkür eden Kurucu Aslı Duman “Alanında uzman eğitimli personeller ile bebeklerin ve ailelerinin mutluluğunu arttırmak ve bebeklerin dünyaya adapte olma süreçlerine katkıda bulunmayı amaçlıyoruz. Anne-bebek aktiviteleri başta olmak üzere, hamile yogası, floating, hidroterapi seanslarının yer alacağı SPA merkezimizde ana tema bebeklerin mutluluğu. Bu özel günümüzde bizlerle birlikte olan başta Belediye Başkanımız Ahmet Aras'a ve Bodrumlulara teşekkür ediyorum" dedi. 

“Burada amacımız mutlu bebekler ve mutlu anneler” diyen Aslı Duman, sözlerine şöyle devam etti: 

"Luck Baby SPA’da amacımız bebeklerimizin diş çıkarma dönemlerini, ağrılı geçen dönemlerini sakin geçirmelerini sağlamak, uyku rutinlerini oluşturmak ve büyüyen gelişen bedenlerinin ağrılarını yok etmek, azaltmak. Kolik gaz sancılarının daha rahat geçmelerini sağlamak. Hatta kolik saatleri sırasında getirilen bebeklerimiz o süreyi burada daha sakin geçiriyorlar. Burada amacımız mutlu bebekler ve mutlu anneler. Merkezimizde ayrıca anne-bebek aktivitelerimiz olacak. Burada fizyoterapi danışmanımız var; Duygu Danacı. Ayrıca yoga, pilates ve reformer eğitmenimiz Ecenaz Aşkın da burada bize destekler verecek. Burası annelerin, bebeklerin sosyalleşme alanı. Bodrum’un tüm bebeklerini bekliyoruz. Bodrum’daki bebekler artık çok şanslı.”

Kartanesi Eğitim Kurumlarının Kurucusu Elvan Bilgin ise Lucky Baby SPA’nın, Kartanesi’nin kardeş kuruluşu olduğunu ifade ederek şöyle konuştu;

“Bugün Lucky Baby’nin açılışını yapıyoruz, mutluyuz. Kartanesi Eğitim Kurumları olarak 13 seneden beri okul öncesi eğitimde çok güzel işlere imza attık. İstedik ki bebeklerimize kardeş bir kuruluş yaratalım. Bu mekanda çok güzel işlere imza atacağız. Bütün annelerimizin, bütün ailelerimizin takip etmesini rica ediyorum. Anne ile çocuğun bağlanmasından tutun gelişim basamaklarına kadar birçok etkinliğe imza atacağız. Güzel bir ekibimiz var. 13 yıldır olduğu gibi biz takip etmeye devam edin diyorum” dedi.