Bozuk Yollar İçin Çağrıda Bulundu

MHP Bodrum İlçe Başkanı İbrahim Bilgi, yaklaşmakta olan turizm sezonu öncesinde Bodrum’da kabus olan bozuk yolların bir an önce düzeltilmesi gerektiğini ifade ederek, sorunun ortadan kaldırılması için kendilerine düşen konularda her türlü yardıma açık olduklarını belirtti.

Bozuk Yollar İçin Çağrıda Bulundu

Devam eden kanalizasyon ve arıtma altyapısı ile ilgili kazılar nedeniyle Bodrum Yarımadası’nın özellikle Akyarlar, Turgutreis, Gümüşlük ile Kızılağaç başta olmak üzere bozuk yollar, ilçede yaşayanlara kabus yaşatıyor. Bodrumlu vatandaşların büyük mağduriyet yaşadığı sorunla ilgili bir açıklama yapan MHP Bodrum İlçe Başkanı İbrahim Bilgi, yaklaşmakta olan turizm sezonunu hatırlattı. İbrahim Bilgi 2 ay sonra turizm sezonunun başlayacağını, bozuk yolların düzeltilmemesi halinde sadece Bodrum değil, Türk turizminin de büyük zarar göreceğini söyledi.

AMACIMIZ SİYASİ RANT SAĞLAMAK DEĞİL!

Bodrum’da tüm vatandaşların yollardan şikayetçi olduğunu, bu yolların her geçen gün daha da bozulduğunu söyleyen İbrahim Bilgi, sanılanın aksine bu olumsuz durumu siyaset için kullanmanın kimseye fayda sağlamayacağını söyledi. Bilgi yolların turizm sezonuna yetişmesi için MHP Bodrum İlçe Teşkilatı olarak her türlü yardıma hazır olduklarını belirterek; “Maalesef Bodrumumuzun yolları çok kötü. Hepimiz bu yollar yüzünden büyük sıkıntılar yaşıyoruz. Ancak en büyük sıkıntı, yaklaşmakta olan turizm sezonu. 2 ay sonra başlayacak sezonda bu yollarla turisti karşılayamayız, Bodrum ile birlikte ülke turizmimiz bu yüzden zarar görür. 2 ay önce görevi devraldığımızda Bodrum’un yararına olacak tüm çalışmalarda Bodrum Belediyesi ve Muğla Büyükşehir Belediyesi’ne tam destek olacağımızı söylemiştik. 2 aydır belediyelerimizden bize herhangi bir talep gelmedi. Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin de dediği gibi bizler önce ülkem ve milletim, sonra partim diyoruz. Siyaset düşünmeden bozuk olan yolların düzeltilmesi için MHP Bodrum olarak elimizden geleni yapmaya hazırız. Şimdi önümüzde turizm sezonu var. Daha fazla gecikmeden Bodrum’un yollarını düzeltmeye hemen bugünden başlamak zorundayız. Aksi takdirde yaşadığımız sorunları tüm dünya görmeye başlayacak. Bu da Bodrum’a zarar verecek” dedi.