ÇOCUKLAR ÖNCE OASİS'TE COŞTU

OASİS alışveriş merkezi yönetimi tarafından geleneksel hale getirilen 23 Nisan Çocuk...

ÇOCUKLAR ÖNCE OASİS'TE COŞTU
OASİS alışveriş merkezi yönetimi tarafından geleneksel hale getirilen 23 Nisan Çocuk Şenliğinin bir yeni daha gerçekleştirildi.

11 Okul'dan toplam 37 farklı grup öğrencinin katılımıyla OASİS gösteri alanında gerçekleştirilen çocuk şenliğine, yüzlerce öğrenci ve aileleri katıldı. Müzik, folklör, dans, koro, bale ve resim sergileriyle gerçekleştirilen çocuk şenliği adeta bayram havasında geçti.

Şenliğe, Profilo Marina İlkokulu, Güler-Mustafa Kızılağaç İÖO., Neşeli Adımlar Dans ve Gençlik Spor Kulübü, TED Bodrum Koleji, Zeynep Okçu Bale Okulu, Bitez Gülümser-Mehmet Danacı İlk ve Ortaokulu, BSV Begonvil Özel Eğitim Merkezi, Hüseyin Turgut Karabağlı Ortaokulu, Marmara Koleji, Özel Turgutreis Deha Çocuk Anaokulu ve Akdemi Karya Gençlik ve Spor Kulübü öğrenci ve öğretmenleri katıldı.

Amaçlarının çocuklarla birlikte eğlenmek olduğunu ifade eden OASİS Halkla İlişkiler Müdürü Özden Okyay, "genellikle 23 Nisan'dan önce birkaç gün önce bu etkinliği yapıyoruz. Sokakları ve sahneyi çocuklara açıyoruz. Yıl boyunca öğrendikleri, geliştirdikleri becerilerini burada sahneleme imkanı sunuyoruz" dedi.

Minikler sahnede hünerlerini sergilerken aileleri de onları keyifle izleme imkanı buldu.