Dernek Binası Törenle Açıldı

Bodrum 1931 Taraftarlar Derneği binası, düzenlenen törenle açıldı.

Dernek Binası Törenle Açıldı

Türkkuyusu Mahallesi Hasan Reşat Öncü Caddesi üzerindeki dernek binasının açılışına Bodrum Belediye Başkanı ve CHP Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Aras ile Bodrum Belediye Başkan Adayı Tamer Mandalinci, Cumhur İttifakı Ak Parti Bodrum Belediye Başkan Adayı Mehmet Tosun, Bodrumspor Başkanı Hadi Türk ile yönetim kurulu üyeleri, Bodrum FK Teknik Direktörü İsmet Taşdemir ile çok sayıda Bodrumspor taraftarı katıldı. 

Konuşmaların ardından açılış kurdelesi “Bodrumspor” ve “Asi Tayfa” tezahüratları eşliğinde kesildi. 

Bodrum 1931 Taraftarlar Derneği Başkanı Tamer Yaman, törene katılan herkese teşekkür ederek “Bizler hiçbir menfaat gözetmeden, sadece yeşil beyaz sevdalıları olarak Süper Amatör’den bu yana nice deplasmanlara gittik. Derneğimizi kurduk fakat bir dernek binamız yoktu. Dosyalarımızı işyerlerimizde, evlerimizde sakladık. Sağ olsun Ahmet Başkanımız, böyle bir mekanı bize sağladığı için kendisine teşekkür ederiz. Ayrıca Doğan Yıldırım kardeşimin emeği de çok büyük. Biz inşallah burada şampiyonluk kutlamaları gerçekleştireceğiz.” dedi. 

Asi Tayfa Taraftar Grubu Lideri Doğan Yıldırım da “Ben yaklaşık 20 senedir tribündeyim. Ahmet Başkanımın zamanındaki gibi bir destek, böyle bir yardım gerçekten görmedim. Bunu yürekten söylüyorum. Ahmet Başkanımdan, Bodrum Belediyesi personelinden Allah bin kere razı olsun.” ifadelerini kullandı.