Banner ad space:headerSELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-01-29" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-01-29 09:41:34' and `ac`.`end_time` >= '2023-01-29 09:41:34' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=445checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-01-29" and view_hour=09 and campaign_id=445update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1658337

DR.KERİM CANGIR MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYLIĞINI DÜZENLENEN TOPLANTIYLA AÇIKLADI

Cumhuriyet Halk Partisi geçmiş dönem İlçe Başkanı Dr. Kerim Cangır, CHP Muğla Milletvekilliği...

DR.KERİM CANGIR MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYLIĞINI DÜZENLENEN TOPLANTIYLA AÇIKLADI
Cumhuriyet Halk Partisi geçmiş dönem İlçe Başkanı Dr. Kerim Cangır, CHP Muğla Milletvekilliği için aday adaylığı ile ilgili resmi açıklamasını İlçe binasında yaptı. Dr. Cangır kampanyasını "Türkiye Ve Muğla İçin Tek Yol Cumhuriyet Halk Partisi" sloganı ile yürütüyor.

Cumhuriyet Halk Partisi geçmiş dönem İlçe Başkanı Dr. Kerim Cangır, Muğla milletvekilliği aday adaylığını CHP Bodrum İlçe binasında yaptığı basın toplantısı ile partililerine ve kamuoyuna açıkladı. Oldukça yoğun bir katılım ile gerçekleşen basın toplantısı öncesinde CHP Bodrum İlçe Başkanı Recai Seymen 7 Haziran seçimlerinde Bodrum’dan ez bir milletvekili çıkaracaklarını ve bunun bir hak olduğunu ifade etti.

Dr.Kerim Cangır’ın Muğla Milletvekilliği açıklamasına CHP Muğla İl Yönetim kurulu Üyesi İ.Zeki Gündoğmuş, CHP Bodrum İlçe Başkanı Recai Seymen, Bodrum CHP Kadın Kolları Başkanı Ender Taşören, geçmiş dönem İlçe Başkanları Zeki Köylü, Osman Öneş, Rezzan Karahan, İsmail Sever, Duran Öztürk, Durmuş Ali Öztürk ile birlikte Bodrum Belediyesi Meclis üyeleri katılırken, özellikle Mumcular, Çamlık, Pınarlıbelen, Çömlekçi gibi köylerden de yoğun katılımın olması dikkat çekti. Bodrum’dan Muğla Milletvekilliği için aday adayı olan Hüseyin Anıl ve Tufan Erkan Yakar’da Dr.Cangır’ın basın açıklamasına gelenler arasındaydı.

Konuşmasının başında Liverpool’u yenerek tur atlayan Beşiktaş’ın başarısını bir Fenerbahçeli olarak kutluyorum diyen Dr.Kerim Cangır partilileri tarafından coşku ile alkışlandı. Daha sonra kendi yaşamı ile ilgili bilgileri paylaşan Dr.Cangır Pınarlıbelen’de eşi Nilgün Cangır ile birlikte yaptırdıkları ilk ve Ortaokulu hangi şartlarda ve neden yaptırdıklarını anlattı.

Türkiye’nin her yanının kuşatılmış olduğunu, Lozan’da kazanılanların tek tek geri verildiğini, Güneydoğu’da bilinmeyen gizli anlaşmalar yapıldığını ve Kıbrıs’ın da ne durumda olduğu konusunda kimsenin haberi olmadığını iddia eden Dr.Cangır şöyle konuştu;

"Cumhuriyetimizin tüm değerleri bir bir yok ediliyor. Cumhuriyet döneminde yapılan tüm fabrikalar, limanlar, ekonomik değerler birilerine peşkeş çekiliyor. Demokrasinin en önemli kriteri olan kuvvetler ayrılığı, yani yasama, yürütme ve yargı tam anlamı ile yok edilerek hükümetin “kuvvetler birliği” haline getirilmiştir. Dördüncü kuvvet dediğimiz basın ise; faşizan bir baskı ile yandaş hale getirilmekte, gerektiğinde yasadışı yöntemler de kullanılarak susturulmaktadır. Bir korku imparatorluğu kurulmuştur ve buna dur demek gerekiyor."

Kendisini; Yaşamını özgürlük ve demokrasiye adamış, devrimci gelenekten gelen ve Cumhuriyet Halk Partisinin birçok kademesinde aktif bir şekilde çalışan biri olarak tanımlayan Dr.Kerim Cangır neden aday olduğunu ise şöyle sıraladı;

"Çalışandan ve emekten yana sol politikaların uygulanması için, ülkemizde demokrasinin geliştirilmesine katkı koymak, işçi, köylü, esnaf ve emeklilerin sorunlarını çözmek, yaşam şartlarını iyileştirmek için, gençlerimizin sosyal yaşamları, geleceklerini teminat altına alabilmek ve eğitim sorunlarının çözümü noktasında projeler üretmek ve uygulamaya sokmak için adayım. Muğla turizminin ve turizmcilerinin sorunlarını çözmek ve koruyarak gelişimini sağlayacak projeleri uygulamak adına, koylarımızı, Tarım alanlarımızı talan eden yağmalayanlara karşı, sade bir yurttaş olarak burada da verdiğim mücadelenin daha fazlasını, parlamento çatısı altında da vermek için, Devrimci ve Demokratlar adına, 68’ kuşağı, 78 kuşağı ve 80 sonrası kayıp kuşaklar adına, geçtiğimiz yıl gezi direnişindeki insanlar için, ezilenler ve mazlumlar adına mücadele vermek için, güzel ülkem Türkiye’nin gelişmesi büyümesi ve memleketim Muğlama hizmet etmek için ve Muğla’nın tüm ilçelerinin siyasal ve ekonomik taleplerinin takipçisi ve onların Ankara’da ki sesi olmak için adayım" dedi.

SONUÇ NE OLURSA OLSUN, CHP İÇİN ÇALIŞACAĞIM…

21 Marttan sonra sonuç ne olursa olsun, seçilen aday ile beraber, küsmeden, yılmadan CHP’nin Muğla ve Bodrum’da en iyi sonucu alabilmesi için çalışacağının sözünü de veren Dr.Kerim Cangır basın açıklamasının sonunda CHP’lilere hitaben şunları söyledi;

"Bu ülkenin aydınlık yüzlü insanları; gençlerimize ve çocuklarımıza yaşanabilir bir Muğla bırakabilmek ve sizlere hizmet edebilmek için sizlerden, yol arkadaşlarımdan yetki istiyorum" dedi.

Dr.Kerim Cangır, Okan Özsu’dan sonra Bodrum adına CHP’den Muğla Milletvekili aday adayı olduğunu resmen açıklayan ikinci aday oldu. Önümüzdeki günlerde diğer iki aday Hüseyin Anıl ve Tufan Erkan Yakar’da CHP Bodrum İlçe Başkanlığında resmi açıklamalarını yapacaklar.