Banner ad space:headerSELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-01-29" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-01-29 13:09:19' and `ac`.`end_time` >= '2023-01-29 13:09:19' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=453checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-01-29" and view_hour=13 and campaign_id=453update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1658478

Eski Öğrencisini Bodrum’da Ağırladı

Fatih Terim, 2013 yılında Galatasaray'ı çalıştırdığı dönemde kadroda yer alan dünyaca ünlü futbolcu Didier Drogba'yı Bodrum'daki evinde konuk etti.

Eski Öğrencisini Bodrum’da Ağırladı

Sarı kırmızılılarda 2013 yılında yarım sezon birlikte çalışan Fatih Terim ve Didier Drogba yıllar sonra biraraya geldi. Son olarak Galatasaray'ı çalıştıran Fatih Terim, Bodrum'daki evinde Marsilya ve Chelsea formalarını da giyen eski öğrencisi Didier Drogba'yı ağırladı.

Bu anları sosyal medya hesabından paylaşan Fatih Terim, şunları dile getirdi:

"Futbolda iz bırakan bir kariyer için çokça kupa kazanıp, başarılar elde etmeniz çoğu zaman size istediğinizi verebilir. Ancak geride bıraktığınız kariyerinize baktığınızda, sahip olduğunuz anılar ve hayatınızda yer eden insanlardan mutluluk duyuyorsanız, daha büyük bir şey başarmışsınız demektir. Bugün, bir futbol ikonu olan ve milyonlarca insan için bir futbolcudan fazlasını ifade eden eski oyuncum Didier Drogba’yı Bodrum’da ağırlamaktan büyük keyif aldım. Ziyaretin, nezaketin ve tevazun için teşekkür ederim evlat."

Ünlü futbolcu da sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Terim'e teşekkür ederek; "Senin altında Galatasaray’da oynayıp tarih yazmaktan gurur duyuyorum ancak seninle ve ailenle vakit geçirmekten daha da gurur duyuyorum. Babacığım @fatihterim  bizi evinde ağırladığın için çok teşekkürler." ifadelerini kullandı.

Drogba 2. paylaşımında ise #ÇareTerim #İmparator #legacy etiketlerini kullanarak "Galatasaray taraftarları ve Türk halkı ülkenin en önemli veikonik Hocasının heykelini dikmek için daha ne bekliyor" dedi.

Didier Drogba'nın paylamınları sosyal medyada onbinlerce beğeni, paylaşım ve yorum aldı.