Eski Sevgilisini Bıçakladı, Tutuklandı!

Bodrum’da eski sevgilisini bıçaklayarak ağır yaralayan 47 yaşındaki Ö.B. isimli kadın, adli makamların karşısına çıkarıldı.

Eski Sevgilisini Bıçakladı, Tutuklandı!

Dün akşam saatlerinde Bitez Mahallesi Karya Sokak’taki bir ikamette yaşanan olayda Ö.B. isimli kadın, eski sevgilisi olduğu öğrenilen 57 yaşındaki F.K.’yı bıçakla ağır şekilde yaralamıştı. Evinde Asayiş Büro Amirliği ekiplerince gözaltına alınan kadın, bugün öğle saatlerinde adliyeye sevk edildi. Adli makamların karşısına çıkarılan Ö.B. tutuklanarak cezaevine gönderildi. 

OLAY; 

7-8 yıl birlikte olan 47 yaşındaki Ö.B. ile 57 yaşındaki F.K., ilişkilerini geçen yıl sonlandırdı. Ayrılığı kabullenemeyen F.K., ısrarla eski sevgilisi ile yeniden barışmak için çeşitli girişimlerde bulundu. İddiaya göre cuma günü akşam saatlerinde Ö.B., eski erkek arkadaşı F.K.’nın Bitez Mahallesi Karya Sokak’taki evine giderek peşini bırakmasını istedi. İkilinin arasında başlayan tartışma bir süre sonra kavgaya dönüştü. Kavga esnasında eline bıçak alan kadın, F.K.’yı göğsünden ve kollarından yaraladı.

Olayı duyan mahalle sakinleri kavgayı polise ihbar etti. İhbar üzerine 112 Acil Sağlık ve polis ekipleri bahse konu yere sevk edildi. Ambulansa alınan yaralı Bodrum Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Çok kan kaybettiği görülen yaralı adam, Bodrum Devlet Hastanesi’ndeki ilk müdahalesinin ardından Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Hastanesi’ne sevk edildi. F.KÇ'nın tedavisinin devam ettiği öğrenildi.