ETKİNLİK-SEN İl Başkanlığına Atandı

Tüm etkinlik sektörünün ilk ve tek sendikası olan ETKİNLİK-SEN Ankara Merkez Yönetimi tarafından Muğla İl Başkanlığı görevine, 20 yıldır sektörün öncü ve önemli bir ismi olan Volkan Duman atandı.

ETKİNLİK-SEN İl Başkanlığına Atandı

Duman, Muğla Etkinlik-Sen başkanı olarak yaptığı ilk yazılı açıklamada atandığı görevden memnuniyetini dile getirerek şu ifadeleri kullandı;

"Bodrum’da, 2006 yılından bugüne kadar yatırımlarına ara vermeden devam eden Gala Organization Group’un Kurucusuyum. Etkinlik sektöründeki 20 yıllık tecrübemiz ve etkinlik konusunda en önemli lokasyonların başında gelen bir bölgenin temsilcisi olarak böyle bir göreve layık görülmem ben ve ailem için gurur verici. Böylesine büyük bir camiada sektör paydaşlarımın tüm problemlerinin çözümlerine katkıda bulunmak, mesleki bilgi ve deneyimlerimizi paylaşarak iş birliği gelişimine öncülük etmek için büyük bir özveri içinde olacağımı önemle belirtmek isterim. Birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde bu ailenin bir üyesi olmaktan mutluluk duyuyorum. Beni bu göreve uygun gören ETKİNLİK-SEN'nin başkanı sayın Ali Koray ve değerli yönetim kurulu üyelerimize teşekkür ediyorum."
 
Volkan Duman, sektörün bilinen ve tanınan markası Gala Organizasyon ile uzun yıllardır birçok proje geliştirmiş ve önemli organizasyonlara imza atmış bir isim. Evli ve iki çocuk babası olan Volkan Duman, Bahçeşehir Üniversitesi Business Administrator Bölümünden mezun.