FENERBAHÇE FUTBOL OKULU AÇILDI...

Fenerbahaçe Spor Kulübü Bodrum Şubesi önceki gün düzenlenen törenle Bodrum’da hizmete...

FENERBAHÇE FUTBOL OKULU AÇILDI...
Fenerbahaçe Spor Kulübü Bodrum Şubesi önceki gün düzenlenen törenle Bodrum’da hizmete girdi.

Umurça mahallesi sporium tesislerinde açılan spor kulübüne çocuklar ve velileri yoğun ilgi gösterdi. Genel Kaptan Altuğ Gürallıoğlu ve futbol hocalarının çalışmalarıyla hizmet verecek olan kulüp, çocuklar tarafından yoğun ilgi gördü.

Çocuklar profesyonel futbolcuları aratmadan sahaya çıkarak antrenman yaptı. Çocuklarının çalışmalarını veliler de ilgiyle izledi. Öğrencilerin aileleri çocuklarının fanatik Fenerbahçeli olduğunu bu yüzden Fenerbahçe futbol okuluna yazdırdıklarını ve futbola gönül verdiklerini söylediler.

Açılışta gazetecilere futbol okulu hakkında bilgiler veren Fenerbahçe Futbol Okulu Genel Kaptanı Altuğ Gürallıoğlu, gençlerin kültürel, sosyal ve psikolojik açıdan iyi yetişmiş topluma iyi örnek teşkil edecek bireyler olmalarını amaçladıklarını söyledi.
Bodrum gençlerine faydalı olmak için Fenerbahçe Futbol Okulunu açtıklarını belirten Gürallıoğlu yaptığı konuşmasında şunları söyledi:

“Burada 30 kişilik grup olacak. Başarılı bir şekilde çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Burada yetişecek talebelerimiz değerlendirme kampına göndereceğiz, Haziran ve Temmuz aylarında altyapı antrenörümüz tarafından, beğenilenler İstanbul’da kalacak. 6 ile 14 yaş grubu öğrencileri burada çalışmalarını sürdürecek. Çocuklara futbol sevgisini aşılayacağız.”