Banner ad space:headerSELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-01-27" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-01-27 05:21:29' and `ac`.`end_time` >= '2023-01-27 05:21:29' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=492checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-01-27" and view_hour=05 and campaign_id=492update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1656492

GELECEĞİN OZANLARI YETİŞİYOR

Mumcular Fuat Erten İlkokulu ve Ortaokulu’nda 42 öğrenci bağlama ve ritim dersleri...

GELECEĞİN OZANLARI YETİŞİYOR
Mumcular Fuat Erten İlkokulu ve Ortaokulu’nda 42 öğrenci bağlama ve ritim dersleri alıyor. Bodrum İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Geçin de geleceğin ozanlarını ziyaret ederek onlara başarılar diledi.

Okulun müzik öğretmeni Semra Yıldırım tarafından Mumcular Fuat Erten İlkokulu ve Ortaokulu’ndaki 42 öğrenciye bağlama ve ritim dersleri veriliyor. Çalışmalarını hummalı bir şekilde sürdüren öğrencileri ziyaret eden İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Geçin okul müdürü Mehmet Özçelik ile görüşerek okul hakkında bilgiler alıp müzik öğretmeni Semra Yıldırım tarafından öğrencilere verilen bağlama ve ritim kursları sınıflarını da ziyaret etti.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Geçin “Türküler Anadolu kültürünün kıymetli öğelerindendir. Bu nedenle çalışmalarımızdaki ilk hedef kültürünü tanıyan ve bunu yaşamında uygulayan bireyler yetiştirmektir. Bunun yanında sanatla yetişen bireylerin daha vicdanlı, daha kültürlü daha duyarlı ve sevgi dolu oldukları yadsınamaz bir gerçektir bu nedenle ikinci ana hedefimiz sanatla donanmış bireylerdir. Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün "Sanatsız kalan bir milletin hayat damarlarından biri kopmuş demektir" sözünde de önemini dile getirdiği ve bize çağdaş medeniyetler seviyesinin üzerine çıkabilmemiz için göstermiş olduğu yollardan biri olan sanatı ulusal bir hedef olarak görüyor bunu da ana amaçlarımız içerisinde bulunduruyoruz. Bu amaçlar ve uygulamalar doğrultusunda ülkemizin geleceği için bu çalışmalara hız kesmeden devam etmeyi ve örnek olmayı hedefliyoruz. Oklumuzda 42 öğrencimiz bağlama ve ritim dersleri almaktalar. Her yıl kurslarımızı yenileyerek tekrarlamayı planlıyoruz” dedi.

Milli Eğitim Müdürü Emin Geçin kurs öğretmeni Semra Yıldırım ve Okul Müdürü Mehmet Özçelik’e çalışmalarından dolayı teşekkür ederek okuldan ayrıldı.