Banner ad space:headerSELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-01-29" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-01-29 08:14:15' and `ac`.`end_time` >= '2023-01-29 08:14:15' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=446checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-01-29" and view_hour=08 and campaign_id=446update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1658298

GÜNBATIMI SÖYLEŞİLERİNİN İKİNCİSİ YAPILDI

Heredot 3.Yaş Akademisi Derneği tarafından düzenlenen Günbatımı Söyleşilerinin ikincisi...

GÜNBATIMI SÖYLEŞİLERİNİN İKİNCİSİ YAPILDI
Heredot 3.Yaş Akademisi Derneği tarafından düzenlenen Günbatımı Söyleşilerinin ikincisi yapıldı. Söyleşiye Ayşegül Yazgan Batıgün, Numan Pekdemir ve Ezgi Anıl konuk olarak katıldı.

Karia Bodrum Karia Princess Otelde düzenlenen ve aynı aileden gelen 3 sanatçının konuk olarak katıldığı söyleşiye ilgi yoğun oldu. Türk Sanat Müziği solisti TRT sanatçısı Ayşe Yazgan Batıgün, uzun yıllar İzmir Devlet Senfoni Orkestrası ve Antalya Devlet Senfoni Orkestrasında sanatçı ve müdürlük yapan ayrıca Kültür ve Turizm Bakanlığında Güzel Sanatlar Genel Müdür Yardımcısı olarak da görev yapan Numan Pekdemir ve Flemenko sanatçılarından Ezgi Anıl katılımcılarla keyifli bir sohbet gerçekleştirdi. Programda müzik dinletileri de yapıldı.

Söyleşi öncesi Kent Haber'in sorularını yanıtlayan Bodrum Heredot 3.Yaş Akademisi Başkanı Selçuk Şahin şunları dile getirdi:

"Heredot 3.Yaş Akademisi 7'inci yılına girdi. 500'e yakın bir üyemiz var. Hızla gelişen bir dernek, Türkiye'de de benzeri yok. Çok çeşitli etkinliklerimiz var. Kitap okuma gruplarından konferanslara, yürüyüşlerden gezilere kadar. Bu da kurucu üyelerimizden Hamdi Topçuoğlu'nun bir önerisiydi. Bundan sonra ayda bir kere günbatımında Bodrum'u değerlendiren kıymetli misafirlerimizi konuk edeceğiz. Onları tanıtacağız, onlarla birlikte ihtisas alanları neyse o konuda bilgi aktaracağız ve çeşitli aktiviteler gerçekleştireceğiz" dedi.

Türk Sanat Müziği solisti TRT sanatçısı Ayşe Yazgan Batıgün ise şunları kaydetti:

"Bugün buradaki etkinlik çok güzel bir etkinlik. Bizim ailemizde müziğe yatkınlık genetik olarak var. Profesyonel olarak önce ben TRT sanatçısı oldum. Sonra Numan Pekdemir Senfoni sanatçısı oldu. Sonra da benim oğlum Ezgi Anıl peşimizden geldi ve Flemenko gitar sanatçısı oldu. Müzisyen olmak, sanatçı olmak güzel bir olay. Numan ve Ezgi ile böyle bir programda bulunmak beni haliyle duygulandırdı" dedi.

Günbatımı Söyleşilerinin konuk sanatçılarından Numan Pekdemir ise Kent Haber mikrofonlarına şunları söyledi:

"Ayşe abla, Ezgi ve ben aynı aileye mensup insanlarız. Her ne kadar farklı müzik alanlarında çalışmış olsak da netice itibariyle müzisyeniz, Turgutreisliyiz. Hamdi bey böyle bir organizasyona davet etti ve geldik. İnşallah güzel bir sohbet toplantısı olacak. Düzenleyenlere çok çok teşekkür ediyoruz. Umarım gelecekte çok daha büyük sanatsal aktivitelerin içinde oluruz."

Türk Sanat Müziği solisti TRT sanatçısı Ayşe Yazgan Batıgün'ün oğlu ve Flemenko sanatçısı Ezgi Anıl ise şunları dile getirdi:

"Böyle bir organizasyona aynı aileden müzisyenler olarak katılmak çok hoş bir duygu. Hem sohbet edeceğiz, hem de hep birlikte şarkı söyleyeceğiz. Son derece mutluyuz tabi ki."

Heredot 3.Yaş Akademisi Derneği'nin kurucu üyelerinden Hamdi Topçuoğlu da "Bugün keyifli vakit geçireceğiz. Amacımız sadece hoş vakit geçirmek değil, aynı zamanda bilgilenmek. Kim kimdir, nasıl yetişmişlerdir, bu düzeye nasıl gelmişlerdir öğreneceğiz. Elbette onlardan alacağımız düşünceler, fikirler bilgiler olacaktır." ifadelerini kullandı.

Söyleşide konuk sanatçılar Bodrum'a, sanata, kendi yaşamlarına ve tecrübelerine dair pek çok konuda katılımcılarla sohbet gerçekleştirdi. Zaman zaman soru cevap şeklinde gerçekleştirilen söyleşilerde müzik dinletileri de yapıldı.

Program sonunda sanatçılara çiçek takdim edildi.