Survivor'da İlk Haftanın Yıldızı Oldu...

Ekranların sevilen yarışması Survivor 2021’de Gönüllüler takımında yarışan Yiğit Poyraz, performansı ile dikkatleri çekmeyi başardı. Yarışmaya damgasını vuran Survivor Poyraz, ilk haftanın SMS oylamasında da birinci olmayı başardı.

Survivor'da İlk Haftanın Yıldızı Oldu...

TV8’in ilgiyle takip edilen yarışması Survivor 2021, her bölümü ile izleyicisine ayrı bir heyecan yaşatmaya devam ediyor. Yarışmaya Bodrum'dan katılan Survivor 2021 Gönüllüler takımı yarışmacısı olan Yiğit Poyraz, ilk günden beri izleyicinin dikkatini çekmiş durumda. 

Survivor 2021’de ilk hafta ada konseyi toplandı. Gönüllüler takımı dokunulmazlık oyunu kaybetmeleri sonucunda elemeye girmiş ve bir kişinin adadan ayrılacağı açıklanmıştı. 3 adayın eleme potasına girdiği heyecanlı konseyde, ilk haftadan adaya veda edecek isim izleyicilerin yolladığı SMS sıralamasına göre belirlendi.

İlk haftada yapılan ada konseylerinde adı çıkan ilk isim Sena, ikinci isim ise Dora oldu. Haftanın 5 günü yayınlanan ve son bölümü ile ada konseyinin toplandığı Survivor 2021’de haftanın SMS birincisi olan Poyraz'ın potaya soktuğu son isim ise Reşat oldu. 3 isim arasında en az SMS oyu alan Sena adadan ayrılan ilk isim oldu.

12 Ocak 2021 Survivor SMS sonuçları ise şöyle;

1-Poyraz, 2-Reşat, 3-Ayşe, 4-Emin, 5-Hanzade, 6-Yunus Emre, 7-Steven, 8-Dora, 9-Aleyna, 10-Sena Özdemir, 11-Sancakay Ilım Morgül