Banner ad space:headerSELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-01-27" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-01-27 05:03:49' and `ac`.`end_time` >= '2023-01-27 05:03:49' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=446checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-01-27" and view_hour=05 and campaign_id=446update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1656488

IVANA SERT BODRUM’DA TİCARETE ATILDI

Sosyete dünyasının moda ikonu Ivana Sert, Bodrum da butik ve cafe olarak hizmet...

IVANA SERT BODRUM’DA TİCARETE ATILDI
Sosyete dünyasının moda ikonu Ivana Sert, Bodrum da butik ve cafe olarak hizmet verecek mekanının açılışını yaptı.

Dünyaca ünlü Club Catamaran’ın içinde bulunan mekanın açılışına davetlilerin yanı sıra Ivana Sert’in yakın arkadaşı modacı Hakan Akkaya da katıldı. Açılış öncesi gazetecilerin sorularını yanıtlayan Ivana Sert, Bodrum’da hem butik hem de restoran olan bir işletme açtıklarını ifade ederek, “Ivana Sert Bodrum Butik ve Restoran ziyaretçilere aynı anda iki farklı işletme olarak hizmet edecek. Butiğimizde çeşitli takılar, aksesuarlar, gözlükler ve bikinilerimiz olacak. Restoranımızda güzel yemeklerimiz olacak. Ziyaretçilerimiz burada alışverişini yapıp, yemeğini yiyip gece de Catamaran'a gidip eğlenebilecek. Yakında burada bir de beachimiz olacak. Türkiye’de yaşanan talihsiz olaylar sonucu açılışımız biraz geç oldu. Hayırlısı olsun” dedi.

Bu arada, röportaj esnasında Ankara’nın bağları şarkısının çalması ile birlikte Ivana Sert şarkıyı çok sevdiğini söyleyerek bir anda kameraların karşısında oynamaya başladı.

Öte yandan, yeni projeleri olduğunu ifade eden Ivana Sert ilerde kendi markasını oluşturarak büyük yatırımlar yapacağını belirtti.