Kılıç Holding İSO 500 Listesinde

Bölgemizin iş dünyasının en büyük firmalarının başında gelen ve Türkiye'de çiftlik balıkçığının lider kuruluşlarından biri olan Kılıç Holding, İSO 500 Listesinde 150. sırada yer aldı.

Kılıç Holding İSO 500 Listesinde

Kılıç Holding, Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşlarını içeren ve İstanbul Sanayi Odası tarafından açıklanan İSO 500 listesinde yer aldı. Bodrum Ticaret Odası Meclis Başkanı İlhan Ersan, Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Serdar Kocadon, Yönetim Kurulu Üyesi Arif Ceylan Satı ve Meclis Üyesi Toros Demirdöven, Kılıç Deniz Ürünleri Üretimi İhracat İthalat ve Ticaret A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Kılıç’a bir tebrik ziyaretinde bulundu. 

Bodrum ve ülke ekonomisine sağladıkları değerli katkılardan dolayı Kılıç Holding Başkanı Orhan Kılıç’ı ziyaret ettiklerini açıklayan BODTO Başkanı Mahmut Serdar Kocadon, “Kılıç Holding’in merkezinin Bodrum’da olması ve Odamız üyesi olmaları bizim için ayrı bir gurur kaynağı. Sayın Orhan Kılıç’ı ve nezdinde tüm Kılıç Holding çalışanlarını tebrik eder, başarılı çalışmalarının devamını dilerim" dedi. 

BODTO heyeti ziyarette kurumsallaşmanın ve marka yaratmanın önemine vurgu yaparak, her bir markanın aynı zamanda Bodrum’un tanınırlığına katkı yaptığının altını çizdi ve bu anlamda Kılıç Holding’in büyük bir istihdam da yaratarak bölgeyi başarıyla temsil ettiğini belirtti.  

"Türkiye'nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu" araştırmaları Türkiye ekonomisine tutulan güçlü bir ayna niteliğinde ve bugüne kadar akademik düzeyde birçok tez ve araştırmaya konu oldu. İSO 500 listesinde Muğla’dan 2 firma yer aldığı belirtildi.