KOCADON BAŞKANLIK YARIŞINDA İDDİALI…

Birkaç gündür Türkiye ve Bodrum gündeminden düşmeyen Bodrum Belediye Başkanı Mehmet...

KOCADON BAŞKANLIK YARIŞINDA İDDİALI…
Birkaç gündür Türkiye ve Bodrum gündeminden düşmeyen Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon Demokrat Parti’ye (DP) adaylığı konusunda iddialı konuşuyor.

Bugün makamında ziyaret ettiğimiz Başkan Kocadon, Demokrat Parti’de değişim zamanının geldiğini, Partinin genç dinamik bir lidere ihtiyacı olduğunu söyledi.

Kocadon, “Kıratı” şaha kaldıracaklarını ve partisinin bu görevi kendisine verdiği takdirde bunu gerçekleştireceğini ifade ederek şunları söyledi:

“Demokrat Parti’de bir değişim zamanı, bir atılım yapma zamanı geldi. Çünkü DP Türk siyasetinden uzak kaldığı müddetçe Türkiye’nin durumu ortada. Onun için bir değişime bir atılıma ihtiyacı var Demokrat Parti’nin. Eğer gerçekten özellikle genç dinamik bir liderin bu suların üzerinde olması lazım. Çünkü artık şaha kalkması lazım bunun kıratımızın. Onun için ben kendime inanıyorum, güveniyorum. Özellikle Partim bu görevi verirse seve seve yapacağım. Başta da dediğim gibi, bir değişime ihtiyacı var DP’nin ve bu değişimin bu kongrede de yapılması lazım artık, yoksa çok geç kalırız bundan sonra. Onun için ben bundan sonra mümkün olduğu kadar yeni, dinamik genç isimlerle demokrat partinin şaha kalkmasını isteyen bir liderim. Ben adayım, genelde adayım.”