Kocair Ailesinin Mutlu Günü...

Bodrumlu iş insanı Hakan Kocair'in oğlu Mustafa Kocair, Azka Otel'de düzenlenen düğün töreninde Fulya Öztaşkın ile hayatını birleştirdi.

Kocair Ailesinin Mutlu Günü...

Bodrum iş dünyasının önde gelen isimlerinden Hakan Kocair'in işletmesinde yöneticilik yapan oğlu Mustafa Kocair ile Fen Bilimleri Ortaokulu'nda edebiyat öğretmenliği yapan Fulya Öztaşkın geçen yıl nişanlanmıştı.

Genç çift, dün akşam Azka Otel'de düzenlenen düğünle dünya evine girdi. Düğüne çiftin aileleri ve yakınlarının yanı sıra Bodrum Ticaret Odası Başkanı Mahmut Serdar Kocadon ile Meclis Başkanı İlhan Ersan, Deniz Ticaret Odası Bodrum Şube Başkanı Orhan Dinç'in de aralarında olduğu çok sayıda davetli katıldı. 

 

Genç çift nikahlarının kıyılmasının ardından mutluluklarını dile getirdiler. İlk danslarını vals ile yapan Mustafa Kocair ile Fulya Öztaşkın'ın performansı büyük beğeni topladı. Davetliler, çiftin performansını uzun süre alkışladı. 

Damat Mustafa Kocair'in babası Hakan Kocair ve annesi Fatma Kocair ile Fulya Öztaşkın'ın babası Adnan Öztaşkın ile annesi Perihan Öztaşkın, davetlileri karşılayarak bu özel günlerinde aralarında oldukları için mutluluklarını dile getirdiler.

Davetliler, gece boyunca canlı müzik eşliğinde eğlendi.