Didar ve Doğukan'ın Mutlu Günü

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ’ın yeğeni Didar Ezgi Özdağ ile Bodrum basın camiasından Aytül Derici Bardak’ın oğlu Doğukan Bardak, hayatlarını birleştirdi.

Didar ve Doğukan'ın Mutlu Günü

Trafo Kafe’de gerçekleştirilen düğüne çok sayıda davetli katıldı. Çiftin nikah şahitliğini Selçuk Özdağ ve Samim Baydar yaptı. Canlı müzik dinletisi ve kokteylin ardından çiftin nikahı kıyıldı. 

Nikahta bir konuşma yapan Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Muğla Milletvekili Selçuk Özdağ, şunları dile getirdi;

“Biliyorsunuz acılar paylaşıldıkça azaltılır, sevinçler de paylaşıldıkça çoğaltılırmış. Ben Didar Ezgi’nin amcasıyım ve Didar Ezgi bizim ilk yeğenimiz. Ömür boyu mutluluklar diliyoruz, iyi ki geldiniz. İyi ki sevincimize ortak oldunuz. Sevincimizi paylaşarak çoğalttığınız için çok teşekkür ediyorum. Dünya’nın en büyük devleti ailedir. Dünya’nın en büyük imparatorluğu ailedir. Eğer aileniz büyükse, büyük devletse, büyük imparatorluksa o toplumda mutlu olur. Ben 16 sene Muğla Üniversitesi’nde öğretim üyeliği yaptım. Biraz haksızlıklara meydan okuyan birisiydim, 3 defa üniversiteden uzaklaştırıldım. Her uzaklaştırıldığımda, eve geldiğimde eşim ‘bizim maaşımız yeter’ diyerek bana destek verdi. Daha sonra o sıkıntılı anlarımızda bana sahip çıktı. 3 defa Manisa’dan, 1 defa da Muğla’dan milletvekili oldum. Ben Didar Ezgi ve Doğukan’a diyorum ki, evliliklerde böyle iniş çıkışlar olur. Ara sıra kızgınlıklar, dargınlıklar olur. Eğer ‘kızgınlığımız ve kırgınlığımız sevgimizden kaynaklanıyor’ derseniz, mutlu olursunuz. Mutlu olun.” dedi.