Kupa ve Madalyalarını Aldılar

“6. Basketbol Şenliği” öğrencilere kupa madalyalarının verilmesiyle sona erdi. 

Kupa ve Madalyalarını Aldılar

“6. Basketbol Şenliği” öğrencilere kupa madalyalarının verilmesiyle sona erdi. 

Bodrum Halk Eğitimi Müdürlüğü tarafından okullarda açılan basketbol çalışma gruplarındaki öğrenciler, yıl boyunca öğrendiklerini sergiledi. 5 okuldan, 5 kız ve 5 erkek takımının katıldığı şenlikte toplamda 240 öğrenci mücadele etti. 

Hüseyin Boyacı, Amiral Turgutreis, Zeyyat Mandalinci, Profilo Marina ve Şehit Serkan Göker İlköğretim okullarından 240 öğrenci, Gümbet Binnaz Karakaya Kapalı Spor Salonu’ndaki şenlik sonunda düzenlenen törenle madalyalarını aldı. Her okul için de bir kupanın verildiği törene katılan öğrenci velileri de, çocuklarının bu mutlu anlarını cep telefonu kameralarıyla ölümsüzleştirdi. 

Bodrum Halk Eğitimi Müdürü Mehmet Ünal, törende yaptığı konuşmada “Bu şenliği düzenlemedeki amacımız, öğrencilerin birbirleriyle tanışması, kaynaşması, aralarındaki birlik ve beraberliğin sağlanması, kardeşlik ve barış duyguları yaşamalarıydı. Tabi ki yıl boyunca gördükleri kurs sonunda böyle bir şenlikle heyecanı yaşamaları amacıyla bu şenliği düzenledik. İnşallah ileriki yıllarda da bu turnuvamızı devam ettireceğiz.”

Kupa ve madalyalarını alıp mutlu olan öğrenciler, bol bol fotoğraf çektirdiler.