KUR'AN KURSU ÖĞRENCİ VE HOCALARI SANCAR'IN DAVETİNDE BULUŞTU

Milliyetçi Hareket Partisi Bodrum İlçe Başkan Yardımcısı Cengizhan Sancar, Bodrum...

KUR'AN KURSU ÖĞRENCİ VE HOCALARI SANCAR'IN DAVETİNDE BULUŞTU
Milliyetçi Hareket Partisi Bodrum İlçe Başkan Yardımcısı Cengizhan Sancar, Bodrum Merkez Kız Kur'an Kursu öğrencileri ve hocalarına Kutlu Doğum Haftası nedeniyle yemekli bir davet verdi.

Kırçiçeği Restoran'da düzenlenen yemeğe MHP Bodrum İlçe Başkan Yardımcısı Cengizhan Sancar'ın yanı sıra, Merkez Kız Kur'an Kursu öğrencileri, hocalar ve davetliler katıldı. Kuran kursu öğrencileri, Kutlu Doğum Haftası nedeniyle Cengizhan Sancar'ın verdiği yemekli davetten çok memnun kaldıklarını ifade ettiler.

Hep bir arada olmaktan dolayı çok mutlu olduklarını ifade eden Bodrum Merkez Kız Kur'an Kursu Öğretmeni Melik Eren organizasyonla ilgili şunları söyledi;

"Cengizhan Sancar'ın kutlu doğum haftası nedeniyle verdiği davet için teşekkür ediyoruz. Bugün burada merkez kız Kur'an kursu öğrencilerimiz, hocalarımız ve misafirlerimiz var. Bizleri burada buluşturan Cengizhan Sancar Bey'e tekrar teşekkür ediyorum " dedi.

Tüm Bodrum halkının kutlu doğum haftasını kutladığını ifade eden Merkez Kız Kur'an Kursu Öğretmeni Gülfay Gülseren ise " Cengizhan Sancar bey'in ve tüm Bodrum Halkının kutlu doğum haftasını kutlarım. Biz Merkez Kız Kur'an Kursu olarak bugün merkez camimizle bir program yaptık. Halkımızın programımıza ilgisi yoğundu" dedi.

Daveti düzenleyen Milliyetçi Hareket Partisi Bodrum İlçe Başkan Yardımcısı Cengizhan Sancar ise şunları söyledi;

"Merkez kuran kursu bayan öğretmenlerimiz ve kuran öğrencilerimize kutu doğum haftası nedeniyle bir yemek düzenledik. Kendilerine teşekkür ediyorum Davetimizi kırmayıp yemeğe katıldıkları için tekrar teşekkür ediyorum. Tüm Bodrum halkının kutlu doğum haftasını kutluyorum" dedi.