Melek Mosso Sahnedeydi...

Şarkıcı Melek Mosso, yılbaşı şenliği programı kapsamında Bodrum’da sahne aldı. Bodrum Belediyesi Kültür ve Sosyal İşleri Müdürlüğünce organize edilen program kapsamında, Bodrum Belediye Meydanı'nda sahneye çıkan şarkıcı, gecede sevilen şarkılarını seslendirdi.

Melek Mosso Sahnedeydi...

 

Yeni yıl ile ilgili projesini açıklayan Mosso, "2022 yılında büyük bir projem var. Melek Mosso senfoni orkestrasıyla arabesk projesi olacak. Bunun ilk defa burada haberini veriyorum" dedi.

Meydanı dolduranlar, Mosso'nun söylediği şarkılara eşlik ederek keyifli dakikalar yaşadı. Meydanda zaman zaman suni karda yağdırıldı.

Konserde hayranlarına teşekkür eden Mosso, yeni yılın herkese sağlık ve şans getirmesi temennisinde bulundu.

SENFONİ ORKESTRASIYLA ARABESK PROJESİ 

Konser öncesinde gazetecilerin sorularını yanıtlayan Melek Mosso, "Bodrum'u çok seviyorum. Bugün geldiğimde dedim ki, Türkiye'deki en güzel gün batımları sanırım Bodrum'a ait. Bu partinin enerjisi çok yüksek, günlerdir süren bir parti ve bunun içinde olmaktan gerçekten mutluluk duyuyorum. Enerjim inanılmaz yüksek umarım Bodrumlularla buluştuğumda da bu enerjiyi açığa çıkartacağım. Pandemide her meslek grupları aynı sıkıntıyı çekti, bizlerde çektik. Umarım 2022'de bu sağlıksız günler kaybettiklerimiz, üzüldüklerimiz geri kazanırız. İşimizle ilgili, maddi manevi içimizden geçenlerle ilgili umarım herkesin istedikleri ve diledikleri gerçekleşir. 2022 yılında yeni single’lar gelecek birkaç tane üst üste ondan sonra da yaz boyunca büyük bir projem var. Melek Mosso senfoni orkestrasıyla arabesk projesi olacak. Bunun ilk defa burada haberini veriyorum. Bodrum'da kesinlikle çıkmayı istiyorum, enerjinin yoğun olduğu bu şehirde insanlara seslenmek, şarkı söylemek çok önemli. Bu gecede enerjiyi buradan alıyoruz" dedi.

“KLİP ÇEKMEK İSTERSE KALEYİ AÇARIZ”

Bodrum Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Tutkun ise "Ciddi bir kalabalık var, belki yapılan konserlerin en kalabalığı şu an da. O anlamda güzel ben Melek Hanıma ve ekibine teşekkür ediyorum. Biz ne zaman arasak 'seve seve başkanım biz Bodrum'u seviyoruz' diyorlar. Senfoni orkestrası arabesk şarkıların da ev sahipliğini yapmaya talibiz. Klip çekmek isterse kaleyi her yeri açarız" diye konuştu.

YILBAŞI GECESİ SAHNE SERTAP ERENER'İN...

Bodrum Belediyesi Kültür ve Sosyal İşleri Müdürlüğünce organize edilen yılbaşı konserleri kapsamında 31 Aralık gecesi sahne sırası ünlü şarkıcı Sertap Erener'in olacak. Bodrum Belediye Meydanı'nda düzenlenecek konserde Bodrumlular Erener'in şarkıları eşliğinde 2022'ye merhaba diyecek.