Banner ad space:headerSELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-01-28" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-01-28 10:14:18' and `ac`.`end_time` >= '2023-01-28 10:14:18' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=500checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-01-28" and view_hour=10 and campaign_id=500update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1657518

MİLAS'TA GAZİLER GÜNÜ KUTLAMALARI

Cumhuriyet Meydanı'ndaki kutlamalara, Milas Kaymakamı Şahin Aslan, Garnizon Komutanı...

MİLAS'TA GAZİLER GÜNÜ KUTLAMALARI
Cumhuriyet Meydanı'ndaki kutlamalara, Milas Kaymakamı Şahin Aslan, Garnizon Komutanı Hava Yarbay Coşkun Uçarcılar, Milas Belediye Başkanı Hürol Önder, Milas'ta bulunan gaziler ve yakınları, diğer yetkililer ve öğrenciler katıldı. Törende, Atatürk Anıtı önüne Milas Kaymakamlığı, Garnizon Komutanlığı, Milas Belediyesi ve Gaziler Derneği çelenkleri bırakıldı. Hava istihkam Üsteğmen Bekir Durmaz, konuşmasında, Türk Askeri'nin vatan savunmasında gösterdiği fedakarlıkların örnek olduğunu kaydetti. Durmaz, şöyle konuştu:
" Bizler, üzerinde yıllardır yaşadığımız ve her köşesi şehit kanıyla sulanmış bu güzel vatanımızı, atalarımızdan kalan en kıymetli hazine ve büyük Atatürk'ün de ifade ettiği gibi 'Hiç bir kayıt ve şart altında ayrılık kabul etmez bir kütle' olarak kabul ediyoruz. Bizler Anayasamız'da somutlaşmış Atatürk Milliyetçiliği'ne büyük önem veriyoruz."
Gaziler Derneği Milas Başkanı Galip Akar ise, " Gazi, onurlandırılmış askerdir. Gazilik, Türk kahramanlığının, Türk vatanseverliğinin yaşayan destanıdır. Gazi ise bu destanı yazan kahramandır ", dedi.
Milas Kaymakamı Şahin Aslan da, Türk Askeri'nin kahraman olduğunu kaydetti. Aslan, " Bizler bütün toprakları kanıyla sulamış bir milletiz. Gazilerimiz ve şehitlerimiz, ülkemizin birliği için gerek içerde gerekse dışarda, Kıbrıs'ta, Kore'de, tarihte sürekli en büyük mücadelesini vermeye devam etmiştir. Türk Milleti her zaman yekpare olmayı başarmış ve tarihteki mücadelesini bugüne kadar devam ettirmiştir ", dedi. Tören, gazilerin tebrikleri kabulüyle sona erdi.