Müzenin Öğrenci Programları Açıklandı
Bodrum Deniz Müzesi’nin 2022- 2023 Eğitim Öğretim Yılı Öğrenci Programları açıklandı. Programlarını projelerle açan, resim yarışması sergisi ve birbirinden farklı ödüllerle taçlandıran müze, bu yıl da farklı programlar ve etkinliklerle öğrencilerle buluşmaya devam edecek.
![Müzenin Öğrenci Programları Açıklandı](https://kenttv.net/uploads/images/image_750x_63304f5d66a36.jpg)
Bodrum Deniz Müzesi, “Müzede Etkin Öğrenme” başlığı ile bu yıl da farklı atölyeler, proje ve etkinlikler gerçekleştirecek. “Müzede Etkin Öğrenme” kapsamında bu sene planlanan proje ve etkinlikler; müze gezileri, Halikarnas Balıkçısı Okuma Günleri / 8 Ay, 8 Okul, 8 Kitap Projesi; hafta sonu atölyeleri, sömestr atölyeleri, ücretsiz atölyeler ve resim yarışması olarak açıklandı.
Bodrum denizcilik tarihine ışık tutan 3 ana koleksiyonun bulunduğu Bodrum Deniz Müzesi, öğretmen ve öğrencilerini ziyarete bekliyor. Pazartesi günleri hariç tüm günler grup ve okul ziyaretlerinin gerçekleştirilebildiği müzenin ayrıca farklı projeler ile işbirliğine açık olduğu bildirildi.