NAOMİ CAMPBELL'İN BODRUM KAÇAMAĞI

Dünyaca Ünlü İngiliz Top Model Naomi Campbell, Tatil İçin Bodrum'u Tercih Etti....

NAOMİ CAMPBELL'İN BODRUM KAÇAMAĞI
Dünyaca Ünlü İngiliz Top Model Naomi Campbell, Tatil İçin Bodrum'u Tercih Etti.

Gözlerden uzak Bodrum'da yakın arkadaş grubu ile tatil yapan ünlü top model, gün içinde korumalar eşliğinde Türkbükü'nde mavi tura çıktı.

Yaklaşık 10 gündür gözlerden uzak tatil için Bodrum'da bulunan ünlü top model tanınmamak şekilden şekle giriyor. Türkbükü beldesinde bulunan bir Detox merkezinde zamanının büyük bir bölümünü geçiren Campbell, sabah erken saatlerde yatıyla Bodrum'un koylarını geziyor.

Her sabah çok erken saatlerde dışarıya çıkan top model öğlen saat 13:30 civarında da yeniden otele dönüyor. Öğlen saatlerinde yine otele dönen Campbell, gazetecilerin otelin önünde beklediğini görünce köşe kapmaca oynadı. Koşar adımlarla otele giren top model, görüntü alınmasına izin vermedi.

Campbell'ın bir koruması da gazetecilerin görüntü fotoğraf almalarına tepki gösterdi. Campbell'ın koruması elindeki sırt çantasını objektiflerin önüne kapatarak görüntü alınmasına izin vermedi.

Öte yandan Bodrum'da bulunan magazin muhabirlerinin Campbell'ın konakladığı Detox merkezi önünde adeta kamp kurdukları gözlendi. Campbell'ın pazar günü Bodrum'dan ayrılması bekleniyor.