SELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-01-31" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-01-31 16:32:04' and `ac`.`end_time` >= '2023-01-31 16:32:04' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=492checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-01-31" and view_hour=16 and campaign_id=492update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1660241

ÖĞRENCİLERDEN GIDA YARDIMI

Muğla Anadolu Öğretmen Lisesi öğrencileri, aralarında topladıkları parayla yardım...

ÖĞRENCİLERDEN GIDA YARDIMI
Muğla Anadolu Öğretmen Lisesi öğrencileri, aralarında topladıkları parayla yardım paketi hazırlatarak, maddi durumu iyi olmayan 50 aileye gıda yardımında bulundu.
Anadolu Öğretmen Lisesi Müdürü Yardımcısı Tahir Yıldırıcı, öğrencilerinin 5 yıldır maddi durumu iyi olmayan ailelere aralarında para toplayarak gıda yardımında bulunduğunu ifade etti. Yardımı, okuldaki Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Kulübü'nde görevli öğretmen ve öğrencilerin organize ettiğini belirten Yıldırıcı, ''Ramazan ayında öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz aralarında topladıkları parayla bu kampanyayı gerçekleştiriyorlar. Bu yıl da Muhtarlar Derneği'nce belirlenen 50 aileye yardım paketi hazırladık. Öğrencilerimizle birlikte yardıma muhtaç ailelere ulaşıyoruz. Amacımız, ihtiyaç sahibi aileleri ramazan ayında mutlu etmek.'' dedi. Muğla Muhtarlar Derneği Başkanı ve Orhaniye Mahallesi Muhtarı Şükrü Arık ise yardıma muhtaç ailelerin sevindirilmesinin kendilerini mutlu ettiğini söyledi. Arık, ''Muğla Anadolu Öğretmen Lisesi öğrencileri 5 yıldır bu kampanyayı sürdürüyor. Bu davranışın, ilimizdeki diğer okullara örnek olmasını diliyorum'' dedi. Muğla Anadolu Öğretmen lisesi son sınıf öğrencisi Beyza Işıktaş da aralarında para toplayarak hazırlattıkları paketleri ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırdıklarını söyledi. Kendisinin 4 yıldır bu konuda çalıştığını belirten Işıktaş, ''Öğretmenlerimiz önce bizlere böyle bir kampanya yapılacağını duyuruyor. Biz de arkadaşlarımızla birlikte aramızda para toplayarak yardım paketleri hazırlıyoruz ve yardıma muhtaç ailelere ulaştırıyoruz'' dedi.