SELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-02-01" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-02-01 16:29:20' and `ac`.`end_time` >= '2023-02-01 16:29:20' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=392checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-02-01" and view_hour=16 and campaign_id=392update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1661083

ÖĞRENCİLERİN KİTAPLARINI KAYMAKAM GÖDEKMERDAN DAĞITTI

2015-2016 Eğitim ve Öğretim yılının başlamasının ardından Güler-Mustafa Kızılağaç...

ÖĞRENCİLERİN KİTAPLARINI KAYMAKAM GÖDEKMERDAN DAĞITTI
2015-2016 Eğitim ve Öğretim yılının başlamasının ardından Güler-Mustafa Kızılağaç İlkokulunda Bodrum Kaymakamı Dr. Mehmet Gödekmerdan'ın da katılımıyla bir program düzenlendi.

Programa, Bodrum Kaymakamı Dr. Mehmet Gödekmerdan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Geçin ile sınıf öğretmenleri katıldı. Okulunun 2/H sınıfında başlayan programda öğrencilere ders kitapları dağıtıldı.

Gödekmerdan tek tek öğrencilerle sohbet ederek ders kitaplarını dağıttı. Kaymakam Gödekmerdan, yeni öğretim yılında çocuklara başarılar dileyerek, şunları söyledi:

"2015-2016 Eğitim ve Öğretim Yılımız bugün başladı. Bütün Türkiye'deki öğrencilerimize velilerimize, öğretmenlerimize hayırlı uğurlu olsun diyorum. İnşallah sağlıkla mutlulukla başarıyla dolu bir eğitim öğretim yılı geçiririz. Görev yapacak tüm öğretmen arkadaşlarımıza ben şimdiden başarılar diliyorum" dedi.

Kitap dağıtma programı Kaymakam'ın katılımıyla diğer sınıflarda da devam etti. Okulun bahçesinde aileleriyle birlikte ders zilinin çalmasını bekleyen bazı öğrenciler heyecan yaşarken, bazıları da ailesinden ayrıldığı için sınıf içerisinde üzgündü. 2. sınıf öğrencisi bir çocuk, annesinden ayrılmak istemedi. Öğrenci yaşlı gözlerle sınıfın penceresinden bir süre annesiyle konuştu.

Gümbet Mahallesinde bulunan Ayşe Gülsevim-Ali Rüştü Kaynak Anadolu Lisesinde düzenlenen törende öğrencilere hitaben konuşan Okul Müdürü Hakan Camcı ise şunları söyledi:

"Geçen yıl ilk Anadolu Lisesi mezunlarımızı verdik ve öğrencilerimiz bizi başarıdan başarıya taşımaya başladılar. Bu da bizleri gururlandırıyor. Bu eğitim yılı itibariyle de sizin başarılı olması, bizimde mesleki açıdan mutlu olmamız için gerekli bütün önlemlerimizi alındı. Geçen yıla göre daha başarılı ve daha disiplinli bir yıl olacağına inanıyorum. Sizlerinde gayret edeceğine inanıyorum. Ailenize, sizlere ve milletimize hayırlı bir eğitim-öğretim yılı olmasını diliyorum" dedi.